До лав АПУ приєднались 67 нових членів та 168 кандидатів

Члени

  1. Абрамов Максим Вікторович - Національний університет "Одеська юридична академія", аспірант кафедри цивільного права, м. Одеса, Одеське відділення;
  2. Абрамюк Віталій Олегович - Жовтневий районний суд Миколаївської області, секретар судових засідань, м. Миколаїв, Миколаївське відділення;
  3. Авторгов Андрій Миколайович - ЮФ "Агентство з питань боргів та банкрутства", керуючий партнер, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  4. Андереасян Гаррі Аршакович - ТДВ «Альянс Україна», генеральний директор, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  5. Байтала Юрій Васильович - Приватна організація - агенція "Юридичний комісар", юрист, м. Львів,, Львівське відділення;
  6. Баранець Володимир Анатолійович - Державна установа «Лабораторний центр на залізному транспорті держсанепідслужби України», юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  7. Бахрушин Андрій Миколайович - ТОВ "Трентор Консалтінг ЮБМ", керуючий партнер, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  8. Білоус Артем Романович - ТОВ "Смарт Фінексперт", юрисконсульт, м. Миколаїв, Миколаївське відділення;
  9. Бондарева Олена Леонідівна - Консалтингова компанія "Прайм Рейт", керуючий партнер, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  10. Боринський Тарас Миколайович - Приватна практика, юрист, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківське відділення;
  11. Борисенко Владислав Анатолійович - Адвокатське об'єднання "Ассирія", партнер, м. Дніпропетровськ, Дніпропетровське відділення;
  12. Винник Тарас Валентинович - ПП "Юридична компанія "Юріс груп", адвокат, м. Львів, Львівське відділення;
  13. Галкін Сергій Анатолійович - ТОВ "Топгард Київ", директор, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  14. Глушко Людмила Олександрівна - АФ "ЛВТ-аудит", керуючий партнер, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  15. Гончарук Наталія Миколаївна - Професійна асоціація реєстраторів і депозитаріїв, юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  16. Горобець Олександр Володимирович - Адвокатське об'єднання "Цезар", партнер, м. Запоріжжя, Запорізьке відділення;
  17. Горячев Олексій Анатолійович - ВАТ "Меридіан" ім. С.П. Корольова, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  18. Гринчак Галина Ярославівна - ФОП Опанасенко О.П., юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  19. Гришин Ярослав Володимирович - МЮФ "Ярослав Гришин та партнери", керуючий партнер, адвокат, м. Запоріжжя, Запорізьке відділення;
  20. Деркач Елла Михайлівна - Донецький національний університет, доцент, м. Донецьк, Донецьке відділення;
  21. Джулай Дмитро Олександрович - ТОВ "Юридична фірма "Гвоздій та Оберкович Південь", старший юрист, м. Одеса, Одеське відділення;
  22. Денисенко Володимир Олександрович - МЮФ "Інтегрітес", партнер, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  23. Десятник Олексій Володимирович - ТОВ "Прем'єр-ліга", менеджер з маркетингу та зовнішньоекономічної діяльності, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  24. Донець Андрій Миколайович - Приватна практика, адвокат, м. Миколаїв, Миколаївське відділення;
  25. Дубінін Юрій Сергійович - Національний університет "Одеська юридична академія", фахівець 1 категорії науково-дослідної частини, м. Одеса, Одеське відділення;
  26. Дубовський Петро Володимирович -  Адвокатське об'єднання "С.Т. Партнерс", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  27. Дутчак Альона Василівна - ПСП "Агроком", молодший юрист, м. Біла Церква, Київське обласне відділення;
  28. Задорожна Надія Сергіївна - Приватна практика, юрист, смт. Глеваха, Київське обласне відділення;
  29. Іванченко Олег Ігорович - ТОВ "АФ "Компанія Тетра Аудит", начальник юридичного відділу, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  30. Кириєвський Олег Борисович - ТОВ "Едвайс Груп", юрист, м. Львів, Львівське відділення;
  31. Колісник Олеся Юріївна - ТОВ "Редакція газети "Все про бухгалтерський облік", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  32. Корнієнко Вадим Едуардович - ППТФ "ЮСІ", юрисконсульт, м. Харків, Харківське відділення;
  33. Коробчук Володимир Петрович - Адвокатське об'єднання "Богатир та партнери", помічник адвоката, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  34. Купрін Артем Олександрович - ТОВ "Эффект", помічник юрисконсульта, м. Донецьк, Донецьке відділення;
  35. Логовський Віталій Віталійович - ТОВ "Юридична фірма "Гвоздій та Оберкович Південь", старший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  36. Лоєнко Катерина Юріївна - ТОВ "Юридичне агентство "Шевчук та партнери", юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  37. Ломжець Юлія Вікторівна - Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, доцент кафедри правознавства, м. Миколаїв, Миколаївське відділення;
  38. Мавдрик Анна Олегівна - ПП "Юридична компанія "Юріс груп", директор, юрист, м. Львів, Львівське відділення;
  39. Маркевич Ігор Богданович - Приватна практика, юрисконсульт, с. Туради,, Львівське відділення;
  40. Марченков Микола Вікторович - ТОВ "Михайлюк, Сороколат та партнери - патентні повірені", юрист, м. Харків, Харківське відділення;
  41. Мех Юлія Володимирівна - Національний університет "Юридична академія України імені Ярослава Мудрого", асистент, м. Харків, Харківське відділення;
  42. Микитенко Тетяна Василівна - ТОВ "Юридична фірма "Юрлайн", юрист, м. Одеса, Одеське відділення;
  43. Нагорний Олександр Михайлович - НАСК «Оранта», директор з фінансового права, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  44. Назаренко Олексій Іванович - Приватна практика, адвокат, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  45. Нан Дмитро Миколайович - ТОВ "Юридична фірма "Гвоздій та Оберкович Південь", старший юрист, м. Одеса, Одеське відділення;
  46. Негреша Дмитро Михайлович - Національний університет державної податкової служби України, Факультет податкової міліції, начальник курсу, м. Ірпінь, Київське обласне відділення;
  47. Петренко Євген Іванович - ТОВ "Міжнародний правовий центр "ЄУКОН", керівник судової практики, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  48. Петруніна Ганна Сергіївна - ТОВ "ОБІ Україна Франчайзинговий Центр", старший юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  49. Пригуза Павло Дмитрович - Господарський суд Херсонської області, суддя, м. Херсон, Херсонське відділення;
  50. Пучин Максим Федорович - ТОВ "Рент-Альянс", директор, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  51. Рокунь Сергій Васильович - ДПІ у м. Рівному ГУ Міндоходів у Рівненській області, державний інспектор, м. Рівне, Рівненське відділення;
  52. Сахнюк Оксана Олександрівна - Falcon Business Development, LLC, виконавчий менеджер, м. Харків, Харківське відділення;
  53. Світличний Олександр Юрійович - Адвокатське об'єднання "Цезар", партнер, м. Запоріжжя, Запорізьке відділення;
  54. Сібірцева Олена Сергіївна - Адвокатське об’єднання “С.Т. Партнерс”, молодший юрист, помічник адвоката, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  55. Скачков Дмитро Сергійович - ТОВ "Адвокатська контора "Юрконсалтинг", директор, м. Луганськ, Луганське відділення;
  56. Соловйов Олексій Володимирович - МЮФ "Гід Луарет Нуель", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  57. Стоян Валентина Олександрівна - Адвокатське об'єднання "Нацина Рачук", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  58. Тищенко Олександр Миколайович - Ленінська районна державна адміністрація м. Севастополя, головний спеціаліст-юрисконсульт, м. Севастополь, відділення АПУ в м. Севастополі;
  59. Терещенко Катерина Сергіївна - ПАТ "Діпробудмашина", юрисконсульт, м. Бровари, Київське обласне відділення;
  60. Хільченко Сергій Станіславович - Адвокатське об'єднання "Цезар", керуючий партнер, м. Запоріжжя, Запорізьке відділення;
  61. Храмцова Інна Володимирівна - Господарський суд Автономної Республіки Крим, секретар судового засідання, м. Сімферополь, відділення АРК;
  62. Чаніщі Вікторія Леонідівна - Приватна практика, адвокат, с. Чайки, Київське обласне відділення;
  63. Чабала Ольга Василівна - Юридична фірма "КД Консалтинг", директор, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  64. Шелудько Людмила Геннадіївна - VAB BANK, юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  65. Ширант Алла Анатоліївна - ПАТ КБ "Надра", радник директора юридичного департаменту, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  66. Ярiчевський Валерій Валерійович - Адвокатське бюро "Ярiчевський i компаниiя", адвокат, м. Харків, Харківське відділення;
  67. Байтала Юрій Васильович - Правозахисна агенція-організація "Юридичний комісар", юрист, м. Миколаїв, Львівська область;

Кандидати

  1. Александренко Марія Сергіївна - Національна академія внутрішніх справ, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  2. Андрєєв Ігор Петрович - Національний університет "Одеська юридична академія", 2 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  3. Андрух Богдан Сергійович - Львівський державний університет внутрішніх справ, 2 курс, м. Львів, Львівське відділення;
  4. Арнаутова Наталія Сергіївна - Національний університет "Одеська юридична академія", 2 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  5. Бандурко Ірина Володимирівна - Національний університет "Києво-Могилянська академія", 4 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  6. Баранова Анастасія Ігорівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 2 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  7. Бєляєва Поліна Володимирівна - Національний університет "Юридична академія України ім. Я. Мудрого", 3 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  8. Бирко Вікторія Олексіївна - Національна академія внутрішніх справ, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  9. Борисова Дар'я Дмитрівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 1 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  10. Бондарчук Іван Олександрович - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 3 курс, Юридична фірма "Інюрполіс", помічник юриста, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  11. Безейко Світлана Іванівна - Національний університет "Острозька академія", 3 курс, м. Рівне, Рівненське;
  12. Білощена Уляна Миколаївна - Національний авіаційний університет, 4 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  13. Біньковська Дарина Олександрівна - Ужгородський національний університет, 1 курс, м. Мукачеве, Закарпатське відділення;
  14. Бойчук Тетяна Іванівна - Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, 4 курс, м. Чернівці, Чернівецьке відділення;
  15. Брусова Вікторія Андріївна - Донецький національний університет, 3 курс, м. Донецьк, Донецьке відділення;
  16. Бугайчук Артур Андрійович - Національний університет "Юридична академія України ім. Я. Мудрого", 1 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  17. Бурка Альона Валентинівна - Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, 4 курс, м. Чернівці, Чернівецьке відділення;
  18. Буряченко Андрій Миколайович - Житомирський національний агроекологічний університет, 3 курс, м. Житомир, Житомирське відділення;
  19. Ваврищук Юлія Олександрівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 1 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  20. Векслер Тетяна Борисівна - Національний авіаційний університет, 4 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  21. Вербецька Марія Андріївна - Національний університет "Одеська юридична академія", 2 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  22. Візовська Інна Володимирівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 1 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  23. Виноградова Юлія Сергіївна - Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, 4 курс, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область;
  24. Вишневська Вікторія Анатоліївна - Ужгородський національний університет, 4 курс, м. Ужгород, Закарпатське відділення;
  25. Вовк Уляна Олександрівна - Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, 4 курс, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область;
  26. Гавріна Ксенія Костянтинівна - Національний авіаційний університет, 4 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  27. Гальченко Лілія Вікторівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 1 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  28. Галянчук Мар'яна Василівна - Національний університет державної податкової служби України, 4 курс, м. Ірпінь, Київське обласне відділення;
  29. Гамрецька Катерина Вікторівна – Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, 3 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  30. Гафинець Дмитро Юрійович - Дубенський коледж, 1 курс, м. Рівне, Рівненське відділення;
  31. Гвяздовський Олександр Михайлович - Національний університет "Одеська юридична академія", 3 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  32. Гоменюк Анастасія Олександрівна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  33. Горевич Микола Вікторович - Дубенський коледж, 2 курс, м. Рівне, Рівненське відділення;
  34. Гостюк Елла Миколаївна - Одеська національна юридична академія, 3 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  35. Гостюк Каріна Миколаївна - Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, 4 курс, м. Чернівці, Чернівецьке відділення;
  36. Гула Володимир Петрович - Національний університет "Одеська юридична академія", 1 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  37. Гуртова Анастасія Сергіївна - Національний університет "Одеська юридична академія", 1 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  38. Грабовий Владислав Олегович - Дубенський коледж, 1 курс, м. Рівне, Рівненське відділення;
  39. Грушевська Наталія Віталіївна - Національний університет "Острозька академія", 1 курс, м. Рівне, Рівненське відділення;
  40. Грушко Жанна Вячеславівна - Національний університет "Юридична академія України", 3 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  41. Давиденко Олена Юріївна - Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  42. Данкулинець Тетяна Василівна - Ужгородський національний університет, 1 курс, м. Мукачеве, Закарпатська область;
  43. Данченко Еліна Вікторівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 3 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  44. Дацкевич Павло Ігорович - Маріупольський державний університет, 1 курс, м. Донецьк, Донецьке відділення;
  45. Даюб Діана Айманівна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 3 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  46. Дзюбакевич Христина Василівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 4 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  47. Дерун Аліса Григорівна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  48. До Тху Чана - Національний авіаційний університет, 4 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  49. Дубина Крістіна Віталіївна - Ужгородський національний університет, 3 курс, м. Ужгород, Закарпатське відділення;
  50. Дудник Роман Миколайович - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  51. Дяченко Артем Сергійович - Національний університет біоресурсів і природокористування України, 1 курс, ТОВ "Спейєрван Україна", генеральний директор, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  52. Жерібор Олександра Олегівна - Харківський національний університет ім. Каразіна, 3 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  53. Жуков Михайло Андрійович - Національний університет "Юридична академія України ім. Я. Мудрого", 1 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  54. Запорощук Сергій Валентинович - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 4 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  55. Заречнюк Тетяна Русланівна - Національний університет "Острозька академія", 1 курс, м. Рівне, Рівненське відділення;
  56. Заруба Анна Сергіївна - Академія митної служби України, 2 курс, м. Дніпропетровськ, Дніпропетровське відділення;
  57. Зінич Сергій Іванович - Ужгородський національний університет, 4 курс, м. Ужгород, Закарпатське відділення;
  58. Зінько Євгенія Миколаївна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 3 курс, Приватна практика, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  59. Іванчук Тетяна Сергіївна - Дубенський коледж, 1 курс, м. Рівне, Рівненське відділення;
  60. Іванюк Марина Романівна - Інститут міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т. Шевченка, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  61. Ігнатьєва Анна Сергіївна - Львівський державний університет внутрішніх справ, 4 курс, м. Львів, Львівське відділення;
  62. Іщук Богдан Леонідович - Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, 1 курс, м. Черкаси, Черкаське відділення;
  63. Калітенко Анастасія Сергіївна - Національний університет "Одеська юридична академія", 3 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  64. Калиновський Василь Васильович - Національний університет "Одеська юридична академія", 3 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  65. Кисельов Семен Сергійович – Навчально-науковий інститут права та психології, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  66. Кладніцька Валерія Андріївна - Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, 4 курс, м. Чернівці, Чернівецьке відділення;
  67. Клименко Анастасія Миколаївна - Національний університет "Одеська юридична академія", 2 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  68. Кміть Катерина Василівна - Ужгородський національний університет, 2 курс, м. Ужгород, Закарпатське відділення;
  69. Кобець Дарина Олександрівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 1 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  70. Ковальчук Галина Володимирівна - Відкритий міжнародний університет розвитку людини Україна, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  71. Когут Юлія Романівна - Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, 1 курс, м. Черкаси, Черкаське відділення;
  72. Кодрян Яна Дмитрівна - Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, 4 курс, м. Чернівці, Чернівецьке відділення;
  73. Козаченко Марія Володимирівна - Національний університет "Юридична академія України ім. Я. Мудрого", 4 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  74. Кондратюк Яна Павлівна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 4 курс, ТОВ "Олексій Пуха і Партнери", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  75. Коровайко Маргарита Юріївна - Національний університет "Одеська юридична академія", 1 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  76. Корнієнко Анна Олександрівна - Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара, 2 курс, м. Дніпропетровськ, Дніпропетровське відділення;
  77. Корнюкшин Олександр Михайлович - Національний університет "Одеська юридична академія", 5 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  78. Кошман Андрій Володимирович - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  79. Кошпармак Анастасія Олександрівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 4 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  80. Кравчук Михайло Олександрович - Інститут права ім. І. Малиновського, 4 курс, м. Рівне, Рівненське відділення;
  81. Кривой Ілона Анатоліївна - Національний університет "Юридична академія України ім. Я. Мудрого", 4 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  82. Крижанівська Аліна Олександрівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 5 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  83. Кульбашна Поліна Анатоліївна - Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, 2 курс, м. Черкаси, Черкаське відділення;
  84. Куций Сергій Миколайович - Хмельницький університет управління та права, 2 курс, м. Хмельницький, Хмельницьке відділення;
  85. Лаврінчук Анастасія Василівна - Національний університет "Острозька академія", 3 курс, м. Рівне, Рівненське відділення;
  86. Лавринчук Анастасія Вікторівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 4 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  87. Ласкава Оксана Олександрівна - Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, 3 курс, м. Черкаси, Черкаське відділення;
  88. Лащенко Наталія Вікторівна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 4 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  89. Линичук Яна Валеріївна - Національний університет "Одеська юридична академія", 2 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  90. Логойда Микола Миколайович -  Ужгородський національний університет, 2 курс, м. Ужгород, Закарпатське відділення;
  91. Лозиченко Аліна Сергіївна - Національний університет "Києво-Могилянська академія", 3 курс, ПН КМНО Онищенко М.О., помічник нотаріуса, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  92. Лохманов Максим Сергійович - Академія митної служби України, 2 курс, м. Дніпропетровськ,  Дніпропетровське відділення;
  93. Лук'янець Вікторія Вікторівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 2 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  94. Ляхович Андрій Володимирович - Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника", 2 курс, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківське відділення;
  95. Мазур Марина Олександрівна - Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, 1 курс, м. Черкаси, Черкаське відділення;
  96. Мазур Наталія Богданівна - Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, 4 курс, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківське відділення;
  97. Макаревич Марія Романівна - Львівський національний університет ім. І. Франка, 1 курс, м. Львів, Львівське відділення;
  98. Макогонюк Аліна Олександрівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 3 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  99. Малевич Олег Вікентійович - Національний університет "Одеська юридична академія", 3 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  100. Маліченко Максим Анатолійович - Полтавський юридичний інститут, 2 курс, м. Полтава, Полтавське відділення;
  101. Маріна Василь Васильович – Ужгородський національний університет, 4 курс, м. Ужгород, Закарпатське відділення;
  102. Марченко Богдан Васильович - Національний університет "Одеська юридична академія", 1 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  103. Марчишин Олег Ярославович - Львівський національний університет ім. І. Франка, 2 курс, м. Львів, львівське відділення;
  104. Мацвейко Ольга Ігорівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 4 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  105. Мельник Галина Миколаївна - Дубенський коледж, 2 курс, м. Рівне, Рівненська область;
  106. Мізерна Ірина Ярославівна - Дубенський коледж, 4 курс, м. Рівне, Рівненська область;
  107. Мікула Максим Вадимович - Донецький національний університет, 4 курс, м. Донецьк, Донецьке відділення;
  108. Міца Владислава Володимирівна - Ужгородський національний університет, 1 курс, м. Ужгород, Закарпатське відділення;
  109. Мельніченко Алла Сергіївна - Національна академія внутрішніх справ, 5 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  110. Мельник Анастасія Михайлівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 4 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  111. Мельник Ганна Олександрівна - Національний університет державної податкової служби України, 4 курс, м. Ірпінь, Київське обласне відділення;
  112. Мінчев Вячеслав Олегович - Академія митної служби України, 2 курс, м. Дніпропетровськ, Дніпропетровське відділення;
  113. Морміль Анна Олександрівна - Національний університет "Юридична академія України ім. Я. Мудрого", 1 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  114. Мотрук Тарас Вікторович - Ужгородський національний університет, 4 курс, м. Ужгород, Закарпатське відділення;
  115. Новікова Олена Володимирівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 2 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  116. Олексін Віктор Вікторович - Національний університет "Одеська юридична академія", 4 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  117. Оліфір Костянтин Миколайович - Київський національний АО " Кириченко і партнери", юрист,  університет ім. Т. Шевченка, 4 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  118. Оніщук Юліана Миколаївна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 4 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  119. Парищинець Володимир Миколайович - Дубенський коледж, 1 курс, м. Рівне, Рівненське відділення;
  120. Пасевич Наталія Анатоліївна - Дубенський коледж, 2 курс, м. Рівне, Рівненське відділення;
  121. Пацкан Ірина Михайлівна - Ужгородський національний університет, 4 курс, м. Ужгород, Закарпатське відділення;
  122. Пашинян Наріне Арташесівна - Національний університет "Одеська юридична академія", 2 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  123. Перестюк Михайло Миколайович - Національна академія внутрішніх справ, 3 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  124. Підгайна Діана Андріївна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  125. Пилипко Юлія Олександрівна - Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, 4 курс, м. Чернівці, Чернівецьке відділення;
  126. Пишко Юлія Олександрівна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 3 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  127. Подлевських Олександра Денисівна - Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, 4 курс, м. Чернівці, Чернівецьке відділення;
  128. Попова Ірина Володимирівна - Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, 4 курс, м. Чернівці, Чернівецьке відділення;
  129. Попович Руслана Василівна - Ужгородський національний університет, 4 курс, м. Ужгород, Закарпатське відділення;
  130. Порохнюк Олександр Ярославович - Ужгородський національний університет, 1 курс, м. Ужгород, Закарпатське відділення;
  131. Потапчук Володимир Володимирович - Дубенський коледж, 1 курс, м. Рівне, Рівненське відділення;
  132. Походун Юлія Олегівна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  133. Прісняк Марина Петрівна - Ужгородський національний університет, 2 курс, м. Ужгород, Закарпатське відділення;
  134. Приходько Костянтин Сергійович - Національна академія внутрішніх справ, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  135. Рибачук Каріна Рихардівна - Ужгородський національний університет, 2 курс, м. Ужгород, Закарпатське відділення;
  136. Роговей Марія-Каталіна Паунівна - Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, 4 курс, м. Чернівці, Чернівецьке відділення;
  137. Ракітов Андрій Геннадійович - Національний університет "Одеська юридична академія", 2 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  138. Саветчук Віталій Миколайович - Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, 4 курс, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківське відділення;
  139. Савкіна Олена Віталіївна - Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, 4 курс, м. Чернівці, Чернівецьке відділення;
  140. Сірак Олександр Володимирович - Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, 4 курс, м. Чернівці, Чернівецьке відділення;
  141. Скоробрещук Ірина Миколаївна - Черкаський національний університет  ім. Б. Хмельницького, 1 курс, м. Черкаси, Черкаське відділення;
  142. Смазна Тетяна Миколаївна - Національний університет "Юридична академія ім. Я. Мудрого", 1 курс, м. Харків, Харківське відділення;
  143. Солодка Анастасія Юріївна - Національний університет "Одеська юридична академія", 3 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  144. Софілканич Роман Юрійович - Ужгородський національний університет, 2 курс, м. Ужгород, Закарпатське відділення;
  145. Стеблак Ростислав Іванович - Національний університет "Одеська юридична академія", 3 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  146. Степанченко Дар'я Андріївна - Запорізький національний університет, 3 курс, м. Запоріжжя, Запорізьке відділення;
  147. Стецюк Олексій Володимирович - Національний університет "Одеська юридична академія", 2 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  148. Твердохліб Костянтин Анатолійович - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  149. Терещенко Ілля Ігорович - Національний університет "Одеська юридична академія", 4 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  150. Тришевська Оксана Анатоліївна - Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", 1 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  151. Турська Ірина Ігорівна - Відкритий міжнародний університет розвитку людини "Україна", 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  152. Удовенко Євгеній Ігорович - Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут", 4 курс, Міжнародна правнича компанія "Український юридичний центр", провідний юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  153. Ужвій Назар Олегович - Національний університет "Одеська юридична академія", 3 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  154. Федорів Вікторія Ярославівна - Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, 4 курс, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківське відділення;
  155. Фок Роман Олегович - Ужгородський національний університет, 4 курс, м. Ужгород, Закарпатське відділення;
  156. Чудін Тетяна Вікторівна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  157. Чуприна Вадим Анатолійович - Черкаський національний університет ім. Б. Хмельницького, 1 курс, м. Черкаси, Черкаське відділення;
  158. Шафарчук Олена Володимирівна - Національний університет "Острозька академія", 5 курс, м. Рівне, Рівненське відділення;
  159. Шахворост Артем Олександрович - Національний університет "Одеська юридична академія", 1 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  160. Шведа Олег Володимирович - Національний університет "Одеська юридична академія", 3 курс, м. Одеса, Одеське відділення;
  161. Шевченко Ольга Володимирівна - Академія адвокатури України, 3 курс, Ukrainian production studio (UPS), помічник юриста, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  162. Шквира Ольга Сергіївна - Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича, 3 курс, м. Чернівці, Чернівецьке відділення;
  163. Шкіря Інна Іванівна - Ужгородський національний університет, 4 курс, м. Ужгород, Закарпатське відділення;
  164. Шпонтак Віолетта Михайлівна - Ужгородський національний університет, 1 курс, м. Ужгород, Закарпатське відділення;
  165. Щепловська Ірина Ігорівна - Київський національний університет ім. Т. Шевченка, 2 курс, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  166. Шуляк Юрій Сергійович - Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, 4 курс, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківське відділення;
  167. Якимовий Яким Васильович - Ужгородський національний університет, 4 курс, м. Ужгород, Закарпатське відділення;
  168. Якимчук Ольга Володимирівна - Національний університет "Острозька академія", 4 курс, м. Рівне, Рівненське відділення.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ