До лав АПУ приєдналися 28 членів та 8 кандидатів

ЧЛЕНИ

  1. Діденко Катерина Андріївна - ТОВ "Центр правової допомоги Радник", начальник юридичного відділу, м. Маріуполь, відділення АПУ в Донецькій області;
  2. Зінченко Олександр Васильович - Адвокатське об`єднання "Тріумф", адвокат-партнер, м. Українка, відділення АПУ в Київській області;
  3. Ірклієнко Андрій Ігорович - Приватна практика, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  4. Качмар Оксана Богданівна - Адвокатське об'єднання "Гарант Груп", адвокат, м. Ужгород, відділення АПУ в Закарпатській області;
  5. Клочай Наталія Іванівна - АО Юридична компанія "ІНФЛО", партнер, адвокат, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  6. Коновалова Ганна Володимирівна - Приватна практика, адвокат, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  7. Корнєєв Костянтин Валерійович - АО Juscutum, junior associate, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  8. Корчинський Михайло Олександрович - Eterna Law, молодший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  9. Крамаренко Борис Сергійович - ТОВ "СІНКГЛОБАЛ ФРАНЧАЙЗІНГ", головний юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  10. Крапівіна Світлана Олегівна - Backer McKenzie, молодший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  11. Міцней Володимир Федорович - суддя у відставці, суддя у відставці, м. Чернівці, відділення АПУ в Чернівецькій області;
  12. Доронін Артур Петрович - Адвокатське бюро "ДОРОНІН І ПАРТНЕРИ", керуючий адвокат, м. Івано-Франківськ, відділення АПУ в  Івано-Франківській області;
  13. Наконечний Володимир Володимирович - Marchenko Partners, associate, м. Івано-Франківськ, відділення АПУ в  Івано-Франківській області;
  14. Никеруй Христина Михайлівна - Бейкер і Макензі Сі-Ай-Ес, Лімітед, молодший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  15. Облещук Ольга Петрівна - Адвокатське об'єднання "Лобі Консалтинг", партнер, м. Івано-Франківськ, відділення АПУ в  Івано-Франківській області;
  16. Погорелов Ігор Святославович - ІП "СЖС УКРАЇНА", керівник юридичного відділу, м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  17. Поляк Марія Володимирівна - Адвокатське об'єднання "Поляк і партнери", адвокат, м. Чернівці, відділення АПУ в Чернівецькій області;
  18. Полях Сергій Васильович - ДП "Дніпропетровський облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України", начальник відділу правової, контрольно-ревізійної і кадрової роботи, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  19. Працевитий Геннадій Олександрович - АБ "ЮРКОНСАЛТ" Геннадія Працевитого", адвокат, керуючий бюро, м. Запоріжжя, відділення АПУ в Запорізькій області;
  20. Романенко Олеся Дмитрівна - Юридична компанія "Олстен партнерс", керуючий партнер, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  21. Семак Ігор Анатолійович - Генеральна прокуратура України, прокурор відділу спеціалізованої антикорупційної прокуратури, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  22. Суслов Геннадій Євгенович - АО "Суслов та Партнери", керуючий партнер, адвокат, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  23. Тимофєєва Лілія Андріївна - ТОВ" Юридично Земельний Центр ІФ", юрист, м. Івано-Франківськ, відділення АПУ в  Івано-Франківській області;
  24. Федорович Ірина Володимирівна - Західний апеляційний господарський суд, помічник судді, м. Львів, відділення АПУ в Львівській області;
  25. Фельмецгер Марія Олександрівна - Адвокатське об’єднання "Юскутум", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  26. Хоржевський Дмитро Дмитрович - СУ ГУНП в Дніпропетровській області, старший слідчий відділу розслідування особливо важливих справ, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  27. Чорноморець Сергій Сергійович - СУ ГУНП в Дніпропетровській області, старший слідчий відділу розслідування особливо важливих справ, м. Дніпро, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  28. Шаркаді Іван Іванович - Фізична особа-підприємець, фізична особа-підприємець, м. Ужгород, відділення АПУ в Закарпатській області;

КАНДИДАТИ

  1. Гасанова Конюль Хаганівна - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в м. Харкові;
  2. Дем'янчук Юлія Ігорівна - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  3. Забрамна Світлана Олегівна - Київський інститут інтелектуальної власності та права Національного університету "Одеська юридична академія", м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  4. Зєніна Софія Антонівна - Національний університет "Одеська Морська Академія", м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  5. Киянчук Анжеліка Іванівна - Чорноморський національний університет імені Петра Могили, м. Миколаїв, відділення АПУ в Миколаївській області;
  6. Ковальов Нікіта Сергійович - Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в м. Харкові;
  7. Линник Ольга Андріївна - КНУ імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  8. Неште Анастасія Андріївна - Івано_Франківський коледж ЛНАУ, м. Івано-Франківськ, відділення АПУ в  Івано-Франківській області;
  9. Солопенко Артур Ігорович - НПУ імені М.П. Драгоманова , м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ