До лав АПУ приєднались 44 нових членів та 10 кандидатів

ЧЛЕНИ

  1. Білоусова Ольга Олексіївна - Асоціація міжнародних перевізників України, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  2. Богданець Аліна Вікторівна - Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, викладач, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  3. Бойчук Микола Георгійович - АО "ЮФ "Василь Кісіль і Партнери", молодший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  4. Бондаренко Діана Юріївна - Приватний нотаріус, помічник, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  5. Відсота Дмитро Олександрович - Юридична фірма "Астерс", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  6. Гупало Катерина Петрівна - АО "Арцінгер", радник, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  7. Дарвай Ірина Ігорівна - Юридична компанія "Moris Group", старший юрист, м. Івано-Франківськ, відділення АПУ в Івано-Франківській області;
  8. Добринська Вікторія Валеріївна - АО "Арцінгер", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  9. Дячук Аліна Валеріївна - Юридична група LCF, помічник адвоката, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  10. Жук Андрій Володимирович - Тернопільський окружний адміністративний суд, суддя, м. Тернопіль, відділення АПУ в Тернопільській області;
  11. Журавльова Юлія Русланівна - Управління Держземагентства у Запорізькому районі Запорізької області, головний спеціаліст юридичного відділу, м. Запоріжжя, відділення АПУ в Запорізькій області;
  12. Заблоцький Андрій Володимирович - ЮФ "Саєнко Харенко", старший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  13. Казанцева Альона Олександрівна - ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА",  юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  14. Калинюк Юрій Юрійович - ТОВ "Юридична група "Ініціаліс", юрист, м. Ужгород, відділення АПУ в Закарпатській області;
  15. Карнаух Олена Володимирівна - Приватна практика, адвокат, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  16. Кістинюк Тетяна Романівна - CMS Reih-Rohrwig Hainz, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  17. Кузьмін Євген Олександрович - АБ "Кузьмін та партнери", керуючий, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  18. Кульчицька Андріана Богданівна - Адвокатське об'єднання "Кульчицький, Кулаков і Біднягін", помічник адвоката, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  19. Кульчицький Назар Степанович - Адвокатське об’єднання "Кульчицький, Кулаков і Біднягін", голова об’єднання, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  20. Кучеренко Марина Володимирівна - Апарат Верховної Ради України, помічник-консультант, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  21. Лавринович Володимир Олександрович - Юридична група LCF, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  22. Лістовська Анастасія Вікторівна - Юридичне бюро Сергєєвих, юрист, м. Одеса, відділення АПУ в Одеській області;
  23. Лозюк Олександр Сергійович - Приватна практика, юрист, м. Ірпінь, відділення АПУ в Київській області;
  24. Ломакін Володимир Володимирович - Приватна практика, юрист, м. Дніпропетровськ, відділення АПУ в Дніпропетровській області;
  25. Макушинський Максим Іванович - ТОВ "Юридична фірма "СІ.ТІ.АР", молодший юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  26. Мальцева Анастасія Миколаївна - Державне підприємство "Українська державна база авіаційної охорони лісів", провідний юрисконсульт, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  27. Михайлець Олександр Валерійович - Арбітражний керуючий, арбітражний керуючий, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  28. Могильная Наталія Миколаївна - ТОВ "Київтурекспрес", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  29. Невмержицький Володимир Павлович - Приватна практика, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  30. Нікогосян Людмила Варданівна - Приватна нотаріальна контора, юрисконсульт, м. Запоріжжя, відділення АПУ в Запорізькій області;
  31. Острянко Сергій Володимирович - Приватна практика, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  32. Плива Володимир Вікторович - Відділ ДВС Ржищівського МУЮ, державний виконавець, м. Ржищів, відділення АПУ в Київській області;
  33. Рондяк Ксенія Володимирівна - Секретаріат Уповноваженого ВРУ з прав людини, спеціаліст моніторингу та реагування, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  34. Руденко Олена Сергіївна - ТОВ "Юридична компанія "ПРАВОВА РАДА", генеральний директор, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  35. Савчук Олег Юрійович - Приватна практика, адвокат, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  36. Сахно Володимир Володимирович - Приватна практика, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  37. Солов'янчик Ірина Володимирівна - Юридична група LCF, помічник юриста, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  38. Сторожук Олександра Сергіївна - Приватна практика, юрист, м. Вінниця, відділення АПУ в  Вінницькій області;
  39. Татомір Павло Ігорович - Приватна практика, юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  40. Ткачук Дмитро Сергійович - ТОВ "Авеллум Партнерс", юрист, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  41. Усіков Олексій Віталійович - Адвокат, адвокат, м. Вознесенськ, відділення АПУ в Миколаївській області;
  42. Чередник Наталія В'ячеславівна - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, аспірант, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  43. Черкунов Олександр Віталійович - Міністерство екології та природних ресурсів України, головний юрисконсульт відділу правового забезпечення та представництва інтересів міністерства в судових та правоохоронних органах, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  44. Яремин Інна Іванівна - Управління освіти і науки, спеціаліст з юридичних питань, м. Івано-Франківськ, відділення АПУ в Івано-Франківській області.

КАНДИДАТИ

  1. Білан Петро Володимирович - Львівський національний університет ім. Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в  Львівській області;
  2. Зелінська Вероніка Олександрівна - Академія адвокатури України, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  3. Костецька Інеса - Кароліна Романівна - Національний університет "Львівська політехніка", м. Львів, відділення АПУ в  Львівській області;
  4. Лугина Аліна Володимирівна - Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  5. Мельник Сергій Юрійович - Львівський національний університет ім. Івана Франка, м. Львів, відділення АПУ в  Львівській області;
  6. Невзоров Іван Васильович - Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, м. Харків, відділення АПУ в Харківській області;
  7. Плита Андрій Ігорович - Львівський національний університет імені Івана Франка, м. Львів,відділення АПУ в  Львівській області;
  8. Савчук Карiна Сергіївна - Унiверситет iм. Тараса Шевченка, Iнститут мiжнародних вiдносин, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  9. Файчак Христина Іванівна - Національна академія внутрішніх справ, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві;
  10. Чучак Мар'яна Михайлівна - Київський національний університет імені Тараса Шевченка, м. Київ, відділення АПУ в м. Києві.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ