Про нагороду АПУ у галузі журналістики, літератури та мистецтв «PRAVISSIMO!»

Асоціація правників України (АПУ) у 2011 році започаткувала Нагороду у галузі журналістики, літератури та мистецтв «PRAVISSIMO!» для щорічного відзначення журналістів, що готують статті, огляди, відео чи аудіо репортажі з юридичної тематики, а також інших осіб, які займаються літературною, художньою або іншою творчою діяльністю та присвячують її правничій тематиці.

Метоюнагородження є відзначення журналістів та інших творчих осіб, які у своїх творах висвітлюють актуальні питання юридичної практики та професії в Україні, сприяють підвищенню обізнаності громадськості про роботу правничих інститутів та зміцненню ролі правника у суспільстві.

Нагорода присуджується у вигляді премії. Розмір премії встановлюється Президентом АПУ.

На присудження Нагороди висуваються роботи, які оприлюднені в період з 1 січня по 31 грудня року, за який вручається Нагорода.

Не беруть участі у конкурсі роботи, оприлюднені в юридичних (спеціалізованих) засобах масової інформації.

Кінцевий термін висування робіт на присудження Нагороди – 5 квітня поточного року.

Зробити подання на присудження Нагороди може будь-який член Асоціації правників України, видавці, теле- та радіоорганізації або автор роботи. Кількість робіт, що висуваються на присудження Нагороди, не обмежується.

Висування робіт на присудження Нагороди є безкоштовним.

Щоб завантажити форму подання, будь ласка, скористайтесь цим посиланням.

Зверніть увагу, що разом з поданням до Секретаріату АПУ необхідно направити: для друкованих публікацій — оригінал або копію публікації (або її електронний варіант), для аудіо- або відеотворів — запис твору на DVD.

Для визначення лауреата Нарогоди в АПУ діє Номінацій на комісія.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: 044 492-88-48 або пишіть на адресу pr@uba.ua. Контактна особа – Оксана Кожухівська.

Адреса для кореспонденції: вул. Межигірська 5, оф. 15, м. Київ 04071.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ