Олександр Мінін

Олександр Мінін

Олександр Мінін

Старший партнер КМ Партнери

Адвокат, старший партнер КМ Партнери. Основними напрямами спеціалізації Олександра Мініна є податкове та митне право, інвестиції, вирішення спорів, комплексні питання структурування та реорганізації підприємств, кримінальні справи з економічних злочинів. Олександр має більше 20 років стажу в сфері податкового і митного права та вирішення спорів із податкових питань. Професійне портфоліо Олександра включає більш ніж 300 справ і проектів з податкових і митних питань, супроводження значних інвестиційних проектів, проектів із податкового структурування і реструктуризації підприємств та прецедентні судові справи.

Олександр бере активну участь у багатьох громадських проектах та законодавчих ініціативах, пов’язаних з реформуванням податкової сфери в Україні. Серед проектів, очолюваних Олександром: «Кодексу Ні» (2010); «Ні 212 КК України» (2011); «Вмотивованість рішень у податкових спорах» (2012); «Податковий спір чи злочин» (2013); «Податкова реформа» (2014), «Проект Закону № 3448» (2016) та інші.

Є автором більше 200 публікацій та фахових коментарів у ЗМІ з актуальних питань оподаткування, митного права, вирішення спорів, кримінального права. Активний учасник багатьох фахових конференцій, круглих столів та форумів. Бере участь у засіданнях Американської торговельної палати та Європейської бізнес асоціації, а також є членом Асоціації правників України. У 2016 році був обраний до складу Громадської Ради при Комітеті ВРУ з питань податкової та митної політики.

Впродовж низки років поспіль Олександр Мінін входить до ТОП-100 найкращих практикуючих українських юристів та визнаний одним із найвідоміших юристів з податкових питань в Україні. Регулярно займає перші позиції в категорії податкового права та визнаний одним з найкращих фахівців у сфері податків в Україні за версіями провідних міжнародних та українських рейтингових досліджень The Legal 500 EMEA, Tax Directors Handbook, Сhambers Europe Guide, International Law Office Client Choice Awards, Who’s Who Legal, Best Lawyers, PLC Which Lawyer, International Tax Review, Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients та багато інших.