Членство

Асоціація правників України — найбільш чисельне, динамічне та прогресивне професійне юридичне об’єднання в нашій країні. Наразі до нас долучилось вже більше 6 000 правників, адвокатів, юрисконсультів, науковців, державних службовців, суддів зі всіх куточків України.

Якби нас запитали, що ми найбільше цінуємо в роботі АПУ, то ми б відповіли — бути корисними. Ми прагнемо охопити всі можливі професійні аспекти життя правника, а також організувати його яскраве дозвілля.

Що ще?

З нами — професійно! АПУ об’єднує кращих спеціалістів і ви завжди знайдете однодумців чи опонентів, зможете поділитись досвідом чи дізнатись погляди провідних експертів.

З нами — цікаво! АПУ — не лише заходи по підвищенню професійної кваліфікації, а й чисельні проекти. Ми знаємо, що потрібно невпинно розвиватись і рухатись вперед.

З нами — перспективно! В межах АПУ функціонують робочі групи з питань удосконалення законодавства, висновки яких направляються до уваги очільників міністерств та інших відомств.

З нами — весело! Щороку АПУ збирає разом сотні правників та створює атмосферу дружби, дарує посмішки та яскравий настрій всім учасникам наших заходів.

З нами — вигідно! АПУ дбає про своїх членів та пропонує скористатись знижками компаній-партнерів. А ще в наших планах — повноцінна бонусна програма.

Приєднуйтесь до нас

та ставайте частиною сильної та динамічної юридичної спільноти! 

 

Умови набуття членства

 Членами та кандидатами у члени АПУ можуть бути дієздатні фізичні особи, які:

 • поділяють принципи та завдання АПУ;
 • визнають та виконують положення Статуту АПУ;
 • відповідають вимогам та прийняті до АПУ в порядку, встановленому Статутом та внутрішніми документами АПУ;
 • своєчасно сплачують членські внески.

Членами АПУ можуть бути громадяни України, які мають вищу юридичну освіту.

Кандидатами у члени АПУ можуть бути громадяни України, які навчаються за фахом правника у вищих навчальних закладах.

У АПУ існує почесне членство. Почесним членом АПУ може бути правник, науковець, політичний чи суспільний діяч, а також будь-яка інша фізична особа, яка має особливі досягнення у справі державотворення та розвитку юридичної професії та надає значну організаційну, матеріальну або іншу підтримку діяльності АПУ. Звання почесного члена АПУ присвоюється за рішенням Правління.

Крім того, особи, які не відповідають критеріям членства в АПУ, мають право брати участь у її діяльності у якості учасників.

Ознайомитись з Положенням  "Про членство у ВГО "Асоціація правників України"

Для того, щоб стати членом (кандидатом у члени) АПУ необхідно:
 • Заповнити заяву на сайті АПУ. У випадку, якщо заявник має право на знижки при сплаті вступного та/або щорічного членського внеску, передбачені Положенням про членські внески, він повинен додати до заяви документи, що підтверджують його право на знижки. Ви маєте сплатити вступний та щорічний членський внески до подачі заяви про прийняття до АПУ. У цьому разі Вам необхідно буде додати копію квитанції для підтвердження сплати відповідних внесків.
 • Правління у місячний термін розгляне Вашу заяву та прийме рішення про прийом або відмову у прийомі до АПУ, про що заявнику надсилається повідомлення.
  У разі відмови заявнику у прийомі до Асоціації, в місячний термін йому повертаються сплачені внески в повному обсязі.
  Датою вступу заявника до АПУ вважається дата прийняття Правлінням рішення про прийом заявника до АПУ.
 • Після прийняття рішення Правлінням Вам буде надіслано вітальний пакет.

Членські внески
Вступний внесок та щорічний членський внесок за перший рік Вступний,
грн.
Щорічний,
грн.
До сплати,
грн.
Для всіх правників, крім категорій, вказаних нижче 100 450 550
Для державних службовців, в тому числі суддів, працівників прокурорсько-слідчих органів, працівників юридичних служб державних підприємств 50 100 150
Для молодих правників (не більше, ніж 3 роки після закінчення ВНЗ) 50 150 200
Для правників пенсійного віку, що не працюють 5 20 25
Для студентів-правників (кандидати у члени) 50 50 100
Для всіх інших осіб, які бажають брати участь у діяльності АПУ (учасники) 100 500 600

Внесок за участь в одному комітеті включений до членського внеску. У випадку вступу до кожного додаткового комітету членський внесок збільшується на 50 гривень. Для кандидатів участь у комітетах є безкоштовною.

Якщо Ви бажаєте оновити персональну інформацію, змінити перелік комітетів, форумів та секцій, заповніть анкету оновлення контактної інформації.

Правління АПУ може надавати пільги при сплаті вступних або щорічних членських внесків на підставах, передбачених у Положенні "Про членські внески ВГО "Асоціація правників України".