Поділися цінною судовою практикою та отримай iPad в подарунок!

Поділися цінною судовою практикою та отримай iPad в подарунок!

Якщо ви юрист, то напевно час від часу з обов'язку служби вам доводиться бувати в судах. І, звичайно ж, як професіонал своєї справи ви любите вигравати!

Мистецтво судової практики полягає в тому, що, застосувавши знання, проявивши кмітливість і нестандартність мислення, а також підключивши трішки ораторських здібностей, одержати верх над опонентом можна в будь-якій ситуації. Навіть якщо спочатку шанси на перемогу були мінімальними!

Складно описати словами те прекрасне почуття, коли суддя зачитує резолютивну частину рішення, прийнятого на вашу користь. Але сьогодні ми запрошуємо всіх бажаючих згадати смак своєї тендітної судової перемоги, розповісти про це колегам і стати володарем цінного призу від компанії «ЛІГА:ЗАКОН».

Поділіться історією зі своєї практики і розкрийте самі незвичайні способи вирішення правових ситуацій, з яких було знайдено законний вихід з використанням одного з інформаційних продуктів компанії «ЛІГА:ЗАКОН» - інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН, системи аналізу судових рішень «VERDICTUM» або БРМу: Бухгалтерського Розумного Модуля.

У проекті можуть взяти участь професіонали, чия діяльність пов'язана з правозастосуванням в Україні, зокрема: юристи, бухгалтери, фінансисти, HR- фахівці, керівники компаній, приватні підприємці.

Ознайомтеся з правилами участі в конкурсі,

Додайте свою роботу

та отримаєте один з призів:

  • за 1 -е місце - планшет Apple A1432 iPad mini;
  • за 2- е місце - інформаційно-правова система ЛІГА:ЗАКОН Преміум + система аналізу судових рішень «VERDICTUM» + БРМ: Бухгалтерський Розумний Модуль в користування на 6 місяців;
  • за роботу, що набрала найбільшу кількість «лайків» (приз глядацьких симпатій), - інформаційно-правова система ЛІГА:ЗАКОН і система аналізу судових рішень «VERDICTUM» в користування на 3 місяці.

Більш детальну інформацію про конкурс «ЗАКОНний випадок із ПРАКТИКИ» шукайте тут.