Компанія «ЛІГА:ЗАКОН» презентує планшетну версію інформаційно-правової системи ЛЗ ЮРИСТ

Спеціалісти, які звикли до офісних правових систем, тепер можуть працювати мобільно навіть поза межами офісу, у будь-який час, у будь-якому місці.

Планшетна версія ЛЗ ЮРИСТ маєзрозумілий інтерфейс і зручні інструменти для аналізу документів. Аналітично-правова база документів за змістом та наповненням відповідає вимогам фахових спеціалістів та наслідує десктопну інформаційно-правову систему ЛЗ ЮРИСТ.

Стане в пригоді зручний аналітичний інструментарій: пошук за реквізитами та контекстом, зворотні зв'язки, науково-практичні коментарі у кодексах, фільтри, примітки до текстів, які також можуть бути закладками.

Ці інструменти мінімізують ваш робочий час та допоможуть отримати максимально ефективний результат, особливо коли від цього залежить успіх вашої справи (наприклад, захист інтересів у суді чи важлива зустріч із клієнтами).

З планшетною версією ЛЗ ЮРИСТ ви маєте змогу відслідковуватинові надходження документів, НПА, які набирають чинності, звертатися до усіх редакцій документів та працювати із звичними ресурсами: загальне, міжнародне, столичне й регіональне законодавство, коментовані кодекси, законопроекти та коментарі, судова практика, довідкова інформація тощо.

Планшетна версія ЛЗ ЮРИСТ працює в онлайн- (доступні всі ресурси та функціонал) та офлайн-режимі (тільки Обране).

Навіть без доступу до Інтернету можна користуватися документами, попередньо збереженими в Обране.

Інформація оновлюється щоденно.

Планшетна версія ЛЗ ЮРИСТ – незамінний помічник в роботі юристів, юрисконсультів, адвокатів, нотаріусів, суддів, прокурорів, слідчих, фінансових консультантів, аудиторів, керівників – усіх, кому доводиться працювати з правовою інформацією поза офісом.

Запропонована версія працює на планшетах під iOS. Згодом планується випуск версії під Android.

До 31 травня ви маєте можливість випробувати комерційну версію ЛЗ ЮРИСТ для iOS БЕЗКОШТОВНО!

Дізнайтеся більше про планшетну версію ЛЗ ЮРИСТ та про те, як завантажити застосунок, на сайті.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ