Терміни збору студентських законопроектів «ЗАКОН ДЛЯ ВСІХ. FRESH LOOK» подовжено

На конкурс студентських законопроектів «ЗАКОН ДЛЯ ВСІХ. FRESH LOOK» надійшли перші роботи. Їх авторами виявилися студенти юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Компанія «ЛІГА:ЗАКОН» як ініціатор конкурсу провела декілька зустрічей зі студентами головного вузу країни, щоб не лише анонсувати конкурс, але й спонукати студентів до активної громадянської позиції щодо законотворчих процесів, які відбуваються в країні.

На прохання студентів, які планують взяти участь у конкурсі, ми подовжили термін збору конкурсних робіт до 22 грудня. Тому студенти мають можливість поєднати складання сесії і законотворчу діяльність у рамках конкурсу «ЗАКОН ДЛЯ ВСІХ. FRESH LOOK».

«Ми як компанія, яка більше 23 років виробляє інформаційно-правові продукти, знаємо, скільки нестиковок у вітчизняному законодавстві, бачимо, що рівень законотворчої культури у нашій країні досить низький. Тому ми зацікавлені в розвитку у молодих людей інтересу до законодавчих процесів. Нам важливо, щоб завтрашні бухгалтери, юристи, підприємці ставилися до права в Україні не тільки як споживачі чи виконавці, але і як люди, які можуть впливати на те, що написано в наших законах. Ми ініціювали конкурс студентських законопроектів, щоб дати можливість майбутнім юристам спробувати критично і творчо ставитися до правил гри, які пропонує держава, аргументовано ініціювати зміни до вітчизняного законодавства», - говорить директор з маркетингу компанії «ЛІГА:ЗАКОН» Оксана Маляренко.

Компанія «ЛІГА:ЗАКОН» вже не перший рік співпрацює з багатьма вузами країни, забезпечує юрфаки правовими системами ЛІГА:ЗАКОН і проводить різні навчальні та творчі заходи для студентів.

Конкурс студентських законопроектів «ЗАКОН ДЛЯ ВСІХ. FRESH LOOK» компанія «ЛІГА:ЗАКОН» проводить у рамках "5 добрих справ", які були започатковані до 23-річчя компанії. Ми пропонуємо молоді подивитися свіжим поглядом на українське законодавство і запропонувати свої законопроекти, які допоможуть вітчизняному бізнесу розвиватися більш ефективно.

Детально ознайомитися з умовами конкурсу та надіслати роботу можна тут.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ