«Приватні виконавці: довгоочікувана панацея чи смертельна ін'єкція для українського правосуддя?»

ЛІГА:ЗАКОН провела професійні юридичні дебати

Спеціально до Дня юриста компанія «ЛІГА:ЗАКОН» провела професійні юридичні дебати, і на декілька годин наш прес-центр перетворився на справжню телестудію.

Цього разу дискусію було присвячено реформі виконавчого провадження, а саме шансам на успішну реалізацію в Україні інституту приватних виконавців, що, зокрема, передбачають законопроекти, внесені на розгляд парламенту Президентом України.

У дискусії брали участь дві непримиренні команди прихильників та противників реформи.

Команда ПРИХИЛЬНИКІВ РЕФОРМИ:

Сергій Шкляр, заступник Міністра юстиції з питань виконавчої служби;

Костянтин Красовський, керівник Головного департаменту правової політики Адміністрації Президента України;

Андрій Авторгов, адвокат, куруючий партнер ЮФ «Агентство з питань боргів та банкрутства»;

Юліан Хорунжий, член правління Асоціації юристів України, партнер ЮФ «Аріо Кепітал Груп».

Команда СКЕПТИКІВ РЕФОРМИ:

Ростислав Кравець, адвокат, старший партнер АК «Кравец і партнери»;

Олександр Кузь, екс-директор Департаменту державної виконавчої служби, адвокат;

Олександр Попов, головний редактор аналітичного видання «ЮРИСТ&ЗАКОН», компанія «ЛІГА:ЗАКОН»;

- Віталій Титич, адвокат, арбітражний керуючий.

У студії також були присутніми багато спеціальних гостей: Володимир Поліщук, суддя Вищого господарського суду України; Олександр Потильчак, суддя Верховного Суду України; Руслан Сидорович, народний депутат України; Олександр Лавринович, екс-міністр юстиції України.

Гаряче обговорення теми тривало в студії ЛІГА:ЗАКОН понад дві години. У рамках трьох раундів дискусії сторони могли висловити свою позицію, поставити запитання опонентам і спробувати схилити зал на свій бік. Учасники дискусії напрацювали низку пропозицій щодо поліпшення запропонованої реформи. Стало очевидно, що такі законодавчі ініціативи мають гостру потребу у відкритому обговоренні всіма учасниками ринку та не повинні прийматися зопалу. Пролунало безліч аргументів на підтримку доволі сміливої та фундаментальної реформи виконавчого провадження. Почули ми й розумні сумніви щодо її ефективності.

За підсумками голосування в залі для глядачів, з відривом менше 10% перемогла команда скептиків, чиї аргументи здалися глядачам прагматичнішими. Думки в залі розділилися таким чином: 54,5%  - за скептиків і 46,5% - за прихильників реформи.

Виняткова важливість теми тільки підтвердилась великою кількістю присутніх у залі, значною кількістю запитань і коментарів з місця, а також великим охопленням онлайн-глядачів – понад 400 через веб-трансляцію, організовану на УouTube-каналі ЛІГА:ЗАКОН.

За детальною інформацією звертайтесь до прес-центру ЛІГА:ЗАКОН.

+38 067 323 95 75

pr@ligazakon.ua

Компанія «ЛІГА:ЗАКОН» 23 роки є лідером у розробленні професійного інформаційно-правового забезпечення в Україні, бренд, що уособлює в бізнес-колах високу якість правової інформації.

Компанія створює та супроводжує інформаційно-правові продукти: систему ЛІГА:ЗАКОН, систему аналізу судових рішень «VERDICTUM», видання «БУХГАЛТЕР&ЗАКОН», «ЮРИСТ&ЗАКОН» та «Вісник МСФЗ», БУМ: Бухгалтерський розУмний Модуль, які об'єднує Єдина інформаційна платформа.

Крім цього, компанія «ЛІГА:ЗАКОН» надає можливість професійного навчання та підвищення кваліфікації.

Якість продуктів підтверджено міжнародними стандартами ISO 9001-2009.

Продукти ЛІГА:ЗАКОН встановлено у всіх судах, податкових і митних службах України. Кількість користувачів: керівників компаній, підприємців, бухгалтерів, юристів та інших фахівців – понад 160 тис.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ