ЛІГА:ЗАКОН почала продажі аналітичного продукту «VERDICTUM»

Комерційному виходу передували два етапи тестування бета-версії продукту, в яких взяли участь більше 250 практикуючих юристів-експертів.

14 лютого 2013 року компанія «ЛІГА:ЗАКОН» офіційно почала продаж системи аналізу судових рішень «VERDICTUM».

Новий продукт надає можливість юристам, адвокатам та іншим гравцям юридичного ринку України швидко підбирати максимально тотожні рішення з одного предмета й обставин справи при роботі з колосальним обсягом судових рішень. На момент комерційного виходу продукту система «VERDICTUM» містить 26,5 млн. документів. У систему закладені спеціальні пошуково-аналітичні алгоритми й інструменти обробки, аналізу та класифікації текстів. Завдяки цьому при пошуку та аналізі потрібних документів можливий облік істотних ключових ознак правовідносин і специфічних структур побудови текстів судових рішень.

З ціновою політикою нового продукту - системи аналізу судових рішень «VERDICTUM» можна ознайомитися на сайті компанії «ЛІГА:ЗАКОН».

Комерційному виходу передували два етапи тестування бета-версії продукту, в яких взяли участь більше 250 практикуючих юристів-експертів. Метою такого тестування було зібрати думки та зауваження всієї цільової аудиторії для випуску затребуваного ринком продукту. Підсумком стало внесення в продукт змін, необхідних самим користувачам такої системи. З відгуків юристів-експертів, аналогів цієї розробки на сьогодні не існує.

«Такий публічний крок з боку компанії «ЛІГА:ЗАКОН» був продиктований в першу чергу потребою самого ринку в якісному та ефективному інструменті для роботи з колосальним масивом судових рішень Єдиного державного реєстру судових рішень (далі - ЄДРСР). Без думок і зауважень експертів продукт не був би таким повноцінним і затребуваним ринком, яким він є сьогодні», - зазначив виконавчий директор компанії «ЛІГА:ЗАКОН» Дмитро Глазунов.

Дмитро Глазунов, виконавчий директор компанії «ЛІГА:ЗАКОН»

Система «VERDICTUM» повністю інтегрована з повною базою нормативно-правових актів систем «ЛІГА:ЗАКОН», завдяки чому став можливий підбір судової практики до певної норми права з урахуванням матеріальності та процесуальності судових рішень.

«Створення нового продукту «VERDICTUM» стало можливим завдяки довгостроковому співробітництву з ДП «Інформаційні судові системи» щодо вдосконалення та розвитку ЄДРСР», - підсумував Д. Глазунов.

Довідка:
Компанія «ЛІГА:ЗАКОН» більше 20 років займається правовою підтримкою бізнесу і є лідером з розробки інформаційно-правових систем в Україні, найбільш потужних і повних з представлених на ринку. Якість продукту підтверджено міжнародними стандартами ISO 9001-2009.

Системи ЛІГА:ЗАКОН встановлені у всіх судах, податкових і митних службах України. Кількість користувачів - бухгалтерів, юристів та інших фахівців - перевищує 160 тис.

Компанія має низку спеціалізованих великих ділових інтернет-проектів, розвинену мережу практикумів. Головний правовий портал України ligazakon.ua наразі об'єднує 6 сайтів, у тому числі профільний юридичний проект ЮРЛІГА і спеціалізований бухгалтерський сайт БУХГАЛТЕР ПРАВ. Портал ligazakon.ua - найтоповіший ресурс в групі «ЗАКОНИ» рейтингу Bigmir.net.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ