Україна в дослідженні журналу Legal Insight

Вийшло дослідження ринку юридичних послуг однією з найбільш закритих областей практики юридичних фірм - міжнародного комерційного арбітражу, причому з фокусом на країни СНД. Популярність міжнародного комерційного арбітражу в країнах СНД стрімко зростає. Держави СНД істотно розрізняються за обсягом ВВП, кількістю населення і зареєстрованих в них комерційних організацій.

Україна посідає друге місце серед країн СНД за кількістю спорів, які розглядаються міжнародними арбітражами (40,7% справ). МКАС при ТПП РФ і МКАС при ТПП України в 2012р. розглянули в чотири рази більше справ за участю компаній з СНД, ніж разом взяті ICC, LCIA і SCC. Саме тому в Росії та в Україні в цілому ряді юридичних фірм створені команди юристів, що займаються переважно міжнародним арбітражем, тоді як в інших країнах СНД ним займаються окремі фахівці, для яких часто міжнародний арбітраж не є єдиною або основною спеціалізацією. Українські юридичні фірми володіють найбільшими практиками МКА. У рейтинг провідних юридичних фірм у сфері міжнародного арбітражу в СНД увійшли 2 українські фірми - AstapovLawyers і Saeynko Kharenko (http://legalinsight.ru/top-10-luchshih-yuridicheskih-firm-v-sfere-mka/). З 22 найбільш відомих професіоналів в області міжнародного арбітражу в СНД два представника України - Тетяна Сліпачук і Андрій Астапов http://legalinsight.ru/ica-research-project/reyting-izvestnosti-professionalov-v-sfere-mka-v-sng/.

  • Хто ж основні гравці на цьому ринку?
  • Хто представляє великий бізнес з країн СНД в Лондоні, Парижі та Стокгольмі?
  • Хто представляє інтереси Росії, України та Казахстану в інвестиційному арбітражі?
  • Які фактори впливають на вибір юридичного консультанта для представництва інтересу сторони в міжнародній суперечці?
  • Які моделі оплати послуг консультантів переважають?
  • Роль юристів інхаус в процесі ведення таких спорів
  • Ринок послуг арбітрів
  • Рейтинг «Кращі юридичні фірми в сфері МКА в СНД» за версією Legal Insight
  • Інтерв'ю з керівниками юридичних підрозділів МТС, «Енел ОГК- 5» і «Метінвест»
  • Характеристика арбітражних розглядів країн СНД: за секторами економіки, видами договорів, сумам суперечок.

Про дослідження «Кращі практики в сфері міжнародного комерційного арбітражу в СНД»

Здійснено журналом Legal Insight спільно з Російською Арбітражної Асоціацій та CIS Arbitration Forum. Підрахунок балів здійснювала компанія Deloitte. Інформаційні партнери - Асоціація правників України, і Українська Арбітражна Асоціація. Результати дослідження базуються на анкетуванні і інтерв'юванні фахівців у галузі міжнародного комерційного арбітражу з країн СНД та аналізі доступних статистичних даних. Предметом вивчення з'явилися кількісні та якісні показники «ринку арбітражу» країн СНД, стратегічні і тактичні переваги суб'єктів бізнесу, взаємодія між консультантами і клієнтами, подібності та відмінності між ринками юридичних послуг різних країн СНД. Замовити дослідження можна тут.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ