Структурні підрозділи

Комплаєнс клуб АПУ

Шановні колеги!

Вітаю Вас на сторінці Комплаєнс клубу Асоціації правників України! Тема боротьби з корупцією та етичного ведення бізнесу не нова, але сподіваюся, що концентрована увага до цих питань зможе повною мірою розкрити потенціал АПУ, яка об’єднує провідних фахівців з різних галузей права, що, в свою чергу, матиме величезний позитивний вплив не тільки на юридичну спільноту, а й на загальнодержавні процеси.

Основними цілями діяльності клубу було визначено: запровадження механізмів подолання корупціогенних чинників у діяльності організації, її членів, державних органів, інформаційна підтримка членів АПУ в питаннях застосування законодавства у сфері антикорупційного compliance та боротьби з корупцією.

І лише завдяки спільним зусиллям різних підрозділів та спеціалістів АПУ можна буде спробувати досягнути поставлених цілей, що, наразі, ми і намагаємося зробити. Тож запрошуємо до нашого клубу!

Мета діяльності підрозділу:

  1. Закріплення АПУ серед провідних громадських, експертних організацій у сфері антикорупційного compliance та боротьби з корупцією.
  2. Сприяння запровадженню механізмів, спрямованих на подолання корупціогенних чинників в діяльності АПУ, її членів, державних органів.
  3. Підвищення обізнаності членів АПУ із законодавством у сфері антикорупційного compliance та боротьби з корупцією.
  4. Аналіз законодавства у сфері антикорупційного compliance та боротьби з корупцією та формування пропозицій щодо його вдосконалення.

Загальне бачення функцій підрозділу:

  1. Координація діяльності підрозділів та членів АПУ у сфері антикорупційного compliance та боротьби з корупцією.
  2. Формування позиції (підготовка проектів звернень, листів тощо) АПУ з приводу обставин, що стосуються антикорупційного compliance та боротьби з корупцією.
  3. Взаємодія з державними органами у сфері антикорупційного compliance та боротьби з корупцією.
  4. Взаємодія з іншими громадськими організаціями у сфері антикорупційного compliance та боротьби з корупцією
  5. Проведення засідань із залученням експертів з метою підвищення обізнаності членів АПУ із законодавством у сфері антикорупційного compliance та боротьби з корупцією.