Олена Сотник

Кваліфікація – магістр права, менеджер-економіст.

Спеціалізація: судова, господарська практика, банкрутство підприємств.

Участь в організаціях: Асоціація правників України, Асоціація адвокатів України, Європейська бізнес асоціація, засновник громадської благодійної організації «Територія дитинства».

Народилася 21 грудня 1982 року в місті Києві. Одержала 2 вищі освіти, - в Національній академії внутрішніх справ України та Академії муніципального управління, обидва дипломи з відзнакою. Перші кроки професійної діяльності зробила на журналістській ниві, - в якості позаштатного кореспондента всеукраїнської газети «Факти та коментарі», - наприкінці 1999 року побачила світ перша стаття.

Ще під час навчання, в 2004 році, випадок звів її з нинішнім партнером по юридичній практиці – на той момент вже досвідченим адвокатом, Солодко Євгеном Вікторовичем, за плечима якого було партнерське співробітництво  в юридичній фірмі «Громацький та партнери», а також не абиякий досвід державної служби.

Перший досвід юридичної практики отримала в 20 років на посаді юриста підприємства з кількістю працівників більше 2000, величезними заборгованостями, не виконаними зобов’язаннями, фактично на грані банкрутства й, в той же час, з такою історією, колись державного значення – величезна відповідальність  та незамінний, багатий досвід, особливо юридичного супроводу в кризових умовах, що загартувало та сформувало основні риси майбутнього адвоката.

Після повернення в Київ майже одразу отримала посаду начальника юридичного відділу на підприємстві ВК СП «СД» ЛТД, що у 2005 році стало лідером по поставці срібла від переробки  відходів, що містять срібло, до Державної скарбниці України. 

В 2006 році Солодко Євген реалізує свої давні плани та створює Адвокатське об’єднання «Адвокатська група «Солодко і партнери» та запрошує Олену посісти посаду виконавчого директора об’єднання.

В травні 2007 року успішно складає іспити для отримання права на зайняття адвокатською діяльністю та отримує почесне звання адвоката. Вважає, що момент складання адвокатської присяги був для неї одним з найвеличніших та хвилюючих в житті, - відчула себе причетною до групи особливих людей, які за своїм покликом зобов’язані бути взірцем етики та моралі.

В 2008 році, у віці 25 років, стає молодшим партнером та виконавчим директором  Адвокатського об’єднання «Адвокатська група «Солодко і партнери».

Після набуття певного досвіду в сфері банкрутства підприємств логічним продовженням цієї практики стало отримання сертифікату та ліцензії арбітражного керуючого.

 

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ