VIІІ Відкритий турнір з більярду серед юристів ім. С. Лавіцького

03-04 жовтня 2009

00:00

 

Реєстраційна форма

 

Програма турніру

 

Відділення АПУ в АР Крим запрошує Вас взяти участь у  VIІІ Відкритому турнірі з більярду серед юристів ім. С. Лавіцького, що відбудеться 3-4 жовтня 2009 року в м. Судак, АР Крим.

Проведення заходу приурочено до святкування ДНЯ ЮРИСТА.

Відкриті турніри з більярду серед юристів  були засновані в 2006 році, і за час свого існування стали одними з найбільш аматорських турнірів, що проводяться за професійною ознакою.

Вже в 2007 році турнір набув всеукраїнського статусу. Традиційно двічі на рік турнір збирає більше 40 учасників, серед яких представники прокуратури, адвокатури, податкової адміністрації, судових і правоохоронних органів,  юридичних фірм з різних міст України, а також народні депутати України, голови міськадміністрацій, керівники органів виконавчої влади.

Участь у турнірі - це чудова можливість позмагатися в більярдній майстерності, отримати цінні призи та подарунки, в неформальній обстановці поспілкуватися з колегами та цікаво провести час.

Відкриття турніру – 03 жовтня о 10.00

Реєстраційній внесок за участь у турнірі складає 600 гривень.

Турнір проходитиме в більярдному залі бізнес-центру “Шовковий шлях ” туристсько-оздоровчого комплексу “Судак” (м. Судак, вул. Леніна, 89).

Будь ласка, підтвердіть свою участь, надіславши заповнену реєстраційну форму на e-mail: dokuchaeva@l-a.com.ua,  або факсом +380 (44) 220 15 84  до 15 вересня 2009 року.

За додатковою інформацією щодо умов участі в турнірі Ви можете звернутися до відділення Асоціації правників України в Автономній Республіці Крим, контактна особа -  Марина Волкова (тел. +380 652 51 07 05, +380 63 386 77 28; e-mail: volkova@l-a.com.ua ); 

або до координатору заходу Наталії Докучаєвої (конт.тел. +380 44 220 15 85 , + 380 50 3977017, e-mail: dokuchaeva@l-a.com.ua).

На усіх учасників та гостей турніру чекає незабутній вікенд у стародавньому місті Судак, що розташоване на березі Чорного моря. Турнір – це нагода не тільки проявити себе у грі, але й поспілкуватися з колегами, відпочити у невимушеній обстановці.

Традиційний святковий банкет VIІІ Відкритого турніру з більярду серед юристів ім. С. Лавіцького розпочнеться виступом відомого російського барда Андрія Земскова.

Запрошуємо Вас взяти активну участь у турнірі та на особистому прикладі підтвердити, що юристи вміють не тільки плідно працювати, а й зі смаком відпочивати.

 

Партнери заходу

Ліга-Закон

Правовий Альянс

Рентакран

Юредическая Практика

Південна Правнича Практика

Вісник

ЮР.Газета

Eurojuris

BudgetCarRenal

 

АПУ

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ

VIІІ Відкритий турнір з більярду серед юристів ім. С. Лавіцького

VIІІ Відкритий турнір з більярду серед юристів ім. С. Лавіцького