Legal Burnout: How to Handle

Legal Burnout: How to Handle

17 лютого

18:00-20:00
Реєстрацію закрито

Відділення АПУ в місті Києві спільно з Junior Arbitration League запрошує на відверту дискусію на тему «Legal Burnout: How to Handle», яка відбудеться 17 лютого 2022 року о 18:00 на платформі Zoom.

Повідомлення з робочої пошти о 23:39 вже дістали? Дедлайни викликають підвищену тривожність? Все частіше питаєш себе, навіщо ти це робиш?

Незважаючи на те, що більшість молодих юристів на певному етапі роботи відповідає на зазначені питання ствердно, ці прояви професійного вигорання часто сприймаються як невід'ємна частина робочого процесу або навіть як індивідуальні недоліки конкретної особи. Як результат вони ігноруються, "запиваються", але не зникають та накопичуються.

З сьогоднішнього дня будемо ламати цей стереотип та ставити питання професійного вигорання та ментального здоров'я молодих юристів на повістку дня українського юридичного ринку. Проблема існує і про неї необхідно говорити відкрито!

Спікери:

Олексій Ізотов, юрист Asters, співзасновник та голова Junior Arbitration League.

Микола Юрлов, радник Marchenko Partners, член Ради Відділення АПУ в м. Києві, член борду Dead Lawyers Society.

Світлана Мусієнко, партнерка Sayenko Kharenko, член Правління Асоціації правників України, співголовуюча AmCham tax committee.

Модераторка: Варвара Іванова, професійна психотерапевтка, яка поділиться своєю перспективою на питання вигорання юристів.


Ви також можете відвідати захід оффлайн, за адресою: м. Київ, Музейний провулок, 10 (офіс ЮФ «Саєнко Харенко), за наявності одного з цих документів:
  • «жовтий» COVID-сертифікат або паперову довідку 063-О (чинні 30 днів);
  • «зелений» COVID-сертифікат (чинний 365 днів);
  • Міжнародне свідоцтво про вакцинацію (чинне 365 днів);
  • іноземний COVID-сертифікат про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів);
  • негативний результат ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години).
  • сертифікат про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

    З питань реєстрації, участі в якості доповідача та можливостей партнерства та за детальнішою інформацією щодо заходу звертайтеся, будь ласка, до координаторки заходу за тел.: (066)-417-99-90 або пишіть на адресу: alukash@uba.ua

    Контактна особа – Альона Лукаш.