Фінансовий контроль: case study

Фінансовий контроль: case study

08 грудня 2021

17:00-18:00
Реєстрацію закрито

Відділення АПУ у Київській області запрошує долучитися до ініціативи проведення Тижня права-2021*, під егідою якого кожен правник чи правнича інституція може провести акцію чи захід на благо суспільства, утверджуючи повагу до права, довіру до правників в Україні.

Фінансовий контроль: case study

  • Дата 8 грудня
  • Час 17:00 - 18:00
  • Формат онлайн
  • Доповідач — Ігор Степанов, член ради Відділення АПУ у Київській області, голова, старший партнер АО «Кріденс Партнерс»

Проаналізуємо практики проведення у 2021 році повних перевірок декларацій. Учасники заходу дізнаються про що НАЗК питає у своїх запитах на пояснення, як реагувати на пропозицію «підтвердити», «додатково надати» та з яких мотивів надані пояснення не враховуються.

Реєструйтесь на інші заходи Антикорупційного марафону:

*Всеукраїнська акція «Тиждень права» була започаткована у 2008 році з нагоди відзначення 60-ї річниці проголошення Загальної декларації прав людини. Указом Президента України встановлено започаткувати проведення «Всеукраїнського тижня права» щороку в тиждень, що включає 10 грудня — День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

З усіх питань щодо заходу та можливості партнерства звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: (044) 492-88-48 або пишіть на адресу: vkrasnova@uba.ua. Контактна особа — Вікторія Краснова.