Birthday BatlUm

Медіа-партнери АПУ

Бренд-партнер

Birthday BatlUm

03 грудня 2021

18:00-21:30
Реєстрацію закрито

В нас день народження! Давайте відмітимо наше19-річчя разом! 

Святкувати будемо у форматі інтелектуальної гри BatlUm. Ця гра не залишить байдужим жодного з присутніх на урочистому святкуванні, адже поєднання цікавих запитань з хвилюванням та азартом від змагання з колегами з юридичного ком’юніті -  це справжнє свято емоцій та інтелекту.

Тож запрошуємо на наше спільне свято! Щоб кожен з вас відчув енергетику свята ми колективно задуватимемо свічки та розігруватимемо багато крутих подарунків від наших брендових партнерів.

ЯК ПРОХОДИТИМЕ ГРА?

- Грають команди по 4-6 чоловік.

- Гра складатиметься з 5 раундів по 7 питань. Питання різного формату: текстові, музичні, візуальні, тематичні та питання зі ставками. Кожне питання порадує непересічною логікою та тонким гумором.

- Протягом однієї хвилини командам необхідно знайти правильну відповідь на запитання від ведучого та записати її до отриманого бланку для відповідей. Наприкінці раунду бланки збираються для перевірки. Основні правила для учасників – не «гуглити» і вказувати лише один варіант відповіді на питання.

- Команди, які набрали найбільшу кількість балів, стають переможцями та отримують призи.

Реєструйте КОМАНДУ за ФОРМОЮ. Якщо у Вас не має готової команди, але є бажання грати, - реєструйтеся, ми будемо сприяти формуванню збірних команд.

ПРОГРАМА

DRESS-CODE: святковий

Місце проведення: ресторан Campus community, вул. Саксаганського, 1, м. Київ (точка на мапі). Ресторан знаходиться зліва від північного входу до НСК «Олімпійський».

Проведемо час позитивно та пізнавально! Яскраві емоції та фото гарантуємо!

Ми будемо раді відсвяткувати цей урочистий день разом, однак попросимо показати один з цих документів:

  • «Зелений» COVID-сертифікат про повний курс вакцинації 
  • Негативний ПЛР-тест або експрес-тест на визначення антигена строком дії 72 години
  • Документ чи сертифікат про одужання

З питань реєстрації та за детальнішою інформацією щодо заходу звертайтеся, будь ласка, до координаторки заходу за тел.: (063) 792-30-99 або пишіть на адресу: conference@uba.ua

Контактна особа – Тетяна Осауленко