Курс із складання корпоративної документації англійською мовою

Курс із складання корпоративної документації англійською мовою

03-04 грудня 2021

Від імені Центру американських студій  - першої організації в Європі, яка організовує курси для юристів з американськими експертами, - ми раді запросити членів Асоціації правників України для участі у  онлайн-курсах з викладачами права та ділової англійської мови із США.

Викладачами курсів є:

Камілла Хіггінс - є випускницею престижного університету Джорджа Мейсона та професійним викладачем ділової англійської мови з багаторічним досвідом, накопиченим як при роботі з окремими клієнтами, так і з фірмами.

Аллан Джон - випускник Лінкольнського університету та дипломований викладач юридичної та ділової англійської мови з Великобританії (має дипломи Кембриджської юридичної студії та Британської ради). Аллан спеціалізується на викладанні на перетині юридичної/ділової англійської та м’яких навичок (публічні виступи, переконлива англійська мова, навички критичного мислення).

Курс із складання корпоративної документації англійською мовою (3-4 грудня).

Мета: Учасники вивчать юридичну та комерційну термінологію, пов'язану з такими документами, як протоколи, постанови, відомості заробітної плати, звіти про доходи, бюджети, трудові договори та офіційна бізнес-звітність, отримають конкретні вказівки щодо того, як швидко та ефективно писати документи, що використовуються у реальних господарських операціях, вивчать методи, які полегшать розуміння англомовних документів, поширених у повсякденній роботі юристів, податкових радників, бухгалтерів, аудиторів, фінансових аналітиків та менеджерів.

Дедлайн реєстрації за акційною ціною продовжено для членів асоціації до 25 листопада!

Ціна early-bird зі знижкою для членів АПУ (у разі реєстрації до 25 листопада) лише 2406 UAH
Посилання для електронної оплати: https://buy.stripe.com/7sI9ARdGh3DBasMdRH 
Звичайна ціна для членів АПУ: 4220 UAH

Нагадуємо, що для членів АПУ діє додаткова знижка 10% до поточної ціни курсу (акційної -у випадку реєстрації до дедлайну чи звичайної – у випадку реєстрації після дедлайну).

Також запрошуємо долучатись до сторінки Центру американських студій в Україні в Linkedin: https://www.linkedin.com/company/cfasukraine/?viewAsMember

 Контактна особа: Лілія Курій, 0961357300, legalenglish@cfaspoland.org, kurii@cfasofficial.com.

26-28 листопада Курс англійської мови у роботі для юристів, бухгалтерів, менеджерів і податкових радників

17-19 грудня Курс із практичних навичок складання юридичних документів