Невжиття заходів щодо протидії корупції: склад та судова практика

Невжиття заходів щодо протидії корупції: склад та судова практика

14 квітня

16:00-18:00

Законодавство у сфері запобігання корупції вимагає вживати необхідні й обґрунтовані заходи для запобігання та її протидії.

Для цього впроваджуються політики та процедури, що дозволяють керівнику підприємства, органу чи установи системно організувати дотримання антикорупційного законодавства та ефективно реагувати на можливі порушення.

Невжиття таких заходів може призвести до порушення вимог Закону «Про запобігання корупції» та притягнення винних осіб до відповідальності, внесення інформації про них до реєстру корупціонерів.

Як діяти в разі виявлення корупційного правопорушення? Які відмінності між корупційним правопорушенням та правопорушенням, пов’язаним з корупцією? Розберемося під час чергового вебінару у сфері антикорупційного комплаєнсу.

Учасники заходу отримають довідник-практикум «Невжиття заходів щодо протидії корупції: склад та судова практика», підготовлений адвокатами Іриною Мостовою та Ігорем Степановим.

Доповідач:

Ігор Степанов, адвокат, Голова АО «Кріденс Партнерс».

Участь для членів АПУ безкоштовна.

Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов'язкова.

Інструкція для підключення буде надіслана кожному після реєстрації.

Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників.

З усіх питань щодо заходу та  можливості партнерства звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.: (097) 840-39-36або пишіть на адресу: komitet@uba.ua. Контактна особа — Вікторія Мотя.

Якщо ви бажаєте підтримати діяльність АПУ, будемо вдячні, якщо ви зробите це за посиланням.