VІІ Форум з конкурсного права

Співорганізатори

Медіа-партнери АПУ

Поліграфічний партнер

VІІ Форум з конкурсного права

Асоціація правників України спільно з Проектом ЄС «ПРАВО-Justice» запрошують на VІІ Форум з конкурсного права, який відбудеться 19 листопада 2021 року у Radisson Blu Hotel.

Форум традиційно буде присвячено трьом основним аспектам конкурсного процесу: стягненню, банкрутству та реструктуризації. Під час професійної дискусії обговоримо все, що відбулося значного за останній рік в нашій сфері, проаналізуємо напрацьовану практику та побудуємо плани і прогнози на майбутнє.

Серед доповідачів та учасників форуму очікуються представники Міністерства юстиції України та банківської спільноти, народні депутати України, судді, арбітражні керуючі та приватні виконавці, керівники профільних юридичних фірм та адвокатських об’єднань.

В рамках Форуму традиційно пройде нагородження найкращих персоналій і команд сфери, кого (у відкритому онлайн-режимі!) оберете саме Ви – учасники Форуму.

Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов'язкова.

Реєстрація вважається остаточно підтвердженою з моменту оплати участі у заході.

Місце проведення: Radisson Blu Hotel, вул. Ярославів Вал 22, м. Київ.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48 або електронною поштою: conference@uba.ua. Контактна особа –  Тетяна Осауленко