PARTNERS' SCHOOL: Олексій Воронько, Ario Law Firm

PARTNERS' SCHOOL: Олексій Воронько, Ario Law Firm

11 березня

12:00-13:30

Реєстрацію закрито

Маєте власний юридичний бізнес чи тільки задумуєтесь над його створенням?
Задаєтесь сотнею питань про те, як оптимізувати робочі процеси, налагодити співпрацю з клієнтами та шукаєте дієві поради на всі випадки життя?

Тоді PARTNERS' SCHOOL це те, що ви шукали - проєкт, що дає змогу фактично отримати особисту консультацію від титанів юридичного ринку — почути інсайди від колег, які вже пройшли тернистий шлях і досягли вагомих результатів. Нащо винаходити велосипед, якщо люди вже давно літають в космос:)

Детальніше про проєкт читайте за лінком.

11 березня ви матимете нагоду відверто та off the record поспілкуватись з Олексієм Воронько, керуючим партнером Ario Law Firm.

А ви знали, що Ario Law Firm?

  • увійшла в число кращих юридичних компаній України за результатами дослідження Ukrainian Law Firms 2020
  • рекомендована міжнародними рейтингами  Chambers Europe, Legal 500, IFLR 1000
  • має великий досвід захисту та представництва інтересів клієнтів у резонансних справах. Серед клієнтів Ario Law Firm – відомі політики, посадовці, представники бізнесу
  • бере активну участь у законотворчості. Партнери і юристи Ario Law Firm долучені до розробки та імплементації низки важливих реформ: судова реформа, реформа виконавчої служби, митна реформа, вдосконалення корпоративного законодавства, вдосконалення законодавства щодо процедур банкрутства та реструктуризації, ініціювання змін до Кримінального кодексу тощо

Детальніше за лінком.

Цікаві факти про Олексія:

  • Має досвід роботи як в приватних структурах, так і в державних підприємствах.
  • У компанії, поряд з організаційно-розпорядчими функціями, керує проектами, представляє компанію в переговорах з клієнтами та партнерами.

Більше інформації за посиланням.

Кожен учасник має змогу сформулювати питання до спікера, як заздалегідь (надсилайте на e-mail kpyshchyk@uba.ua), так і під час заходу.

Вартість участі:

  • 800 грн - член АПУ, 1 000 грн - інший учасник (окремо за кожну із зустрічей).
  • Заощаджуйте! Обирайте повний курс із 5 зустрічей за пільговою вартістю - 3 200 грн - член АПУ, 4 000 грн - інший учасник.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ПОВНИЙ КУРС

Ми вже маємо досвід успішного проведення двох сезонів даного проекту. З відгуками колег можна ознайомитись за лінком

Важливо! Кількість місць в групах обмежена.
Ваша реєстрація буде підтверджена одразу після оплати.

З усіх питань щодо заходу звертайтесь, будь ласка, за тел.: +380 (96) 742 71 07 або пишіть на адресу: kpyshchyk@uba.ua. Контактна особа – Катерина Пищик.