PARTNERS' SCHOOL: Михайло Дубинський, «Дубинський і Ошарова»

Історія заходу

PARTNERS' SCHOOL: Михайло Дубинський, «Дубинський і Ошарова»

17 березня

12:00-13:30
Реєстрацію закрито

Маєте власний юридичний бізнес чи тільки задумуєтесь над його створенням?
Задаєтесь сотнею питань про те, як оптимізувати робочі процеси, налагодити співпрацю з клієнтами та шукаєте дієві поради на всі випадки життя?

Тоді PARTNERS' SCHOOL це те, що ви шукали - проєкт, що дає змогу фактично отримати особисту консультацію від титанів юридичного ринку — почути інсайди від колег, які вже пройшли тернистий шлях і досягли вагомих результатів. Нащо винаходити велосипед, якщо люди вже давно літають в космос:)

Детальніше про проєкт читайте за лінком.

17 березня ви матимете нагоду відверто та off the record поспілкуватись з Михайлом Дубинським, керуючим партнером Патентно-юридичної Агенції «Дубинський і Ошарова»

А ви знали, що фірма «Дубинський і Ошарова»:

 • була заснована в 1993 році та є одним із найдосвідченіших IP-бутиків в Україні;
 • визнана всіма національними та міжнародними рейтингами юридичних фірм лідером у сфері інтелектуальної власності в Україні;
 • у 2011, 2013, 2015, 2017 та 2019 рр. фірма ставала переможцем юридичної премії Legal Awards у номінації «Юридична фірма року в сфері інтелектуальної власності».
 • одразу 5 партнерів фірми відзначаються рейтингами як кращі спеціалісти в сфері інтелектуальної власності в Україні;
 • клієнтами фірми є всесвітньовідомі бренди.

Детальніше за лінком.

Цікаві факти про пана Михайла:

 • Рейтинг World Trademark Review назвав Михайла Дубинського “the father of IP practice in Ukraine and a man of absolute gravitas”;
 • У 2020 році Михайло Дубинський отримав відзнаку рейтингу IP Stars в категоріях Trademark Star2020 та Patent Star 2020;
 • За версією видання IAM Global Leaders 2020 Михайло Дубинський очолює рейтинг найкращих спеціалістів України у сфері патентів;
 • Національний рейтинг Ukrainian Law Firms 2020 називає Михайла Дубинського одним із найбільш авторитетних IP юристів України.

Більше інформації за посиланням.

Кожен учасник має змогу сформулювати питання до спікера, як заздалегідь (надсилайте на e-mail kpyshchyk@uba.ua), так і під час заходу.

Вартість участі:

 • 800 грн - член АПУ, 1 000 грн - інший учасник (окремо за кожну із зустрічей).
 • Заощаджуйте! Обирайте повний курс із 5 зустрічей за пільговою вартістю - 3 200 грн - член АПУ, 4 000 грн - інший учасник.

РЕЄСТРАЦІЯ НА ПОВНИЙ КУРС

Ми вже маємо досвід успішного проведення двох сезонів даного проекту. З відгуками колег можна ознайомитись за лінком

Важливо! Кількість місць в групах обмежена.
Ваша реєстрація буде підтверджена одразу після оплати.

З усіх питань щодо заходу звертайтесь, будь ласка, за тел.: +380 (96) 742 71 07 або пишіть на адресу: kpyshchyk@uba.ua. Контактна особа – Катерина Пищик.