Біжимо, щоб діти дихали!

Біжимо, щоб діти дихали!

25 вересня

07:00-08:00
Реєстрацію закрито

Відділення АПУ у Львівській області запрошує взяти участь у благодійному забігу «Біжимо, щоб діти дихали», що відбудеться 25 вересня 2020 року. Початок о 07:00.

Вже більше трьох років партнери Legal House  займаються бігом та брали участь у численних змаганнях в Україні та за кордоном. Поступово приходить розуміння, що можна не просто бігати, а робити це заради тих, хто потребує допомоги. Коли хворіє дитина – це завжди важко і боляче. Але коли дізнаєшся, що твоя дитина хвора на невиліковну хворобу – це змінює все: життєвий уклад, цінності, можливості і плани на майбутнє.

Є діти, захворювання і стан яких нерозривно пов'язане з постійною медичною допомогою, спеціальним обладнанням та доглядом. І тільки завдяки величезному бажанню батьків, допомозі волонтерів та спеціальних паліативних бригад таких дітей вдається забрати з реанімації і стаціонарів додому. Ваша участь у забігу дасть можливість малюкам жити і рости не в стінах реанімації, а в колі сім'ї.

На зібрані кошти ми придбаємо спеціальну апаратуру: кисневі концентратори - щоб дихати, аспіратори - щоб очищати дихальні шляхи для надходження кисню і багато іншого.

Місце проведення: м. Львів вул. Стрийська, 15, Стрийський Парк (головний вхід).

Увага! Попередня реєстрація обов’язкова.

За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +38 063 438 77 66, e-mail: zakhid@uba.ua. Контактна особа – Ольга Лотоцька