Справи про ДТП: фокус уваги адвоката при представництві потерпілих

Справи про ДТП: фокус уваги адвоката при представництві потерпілих

10 вересня 2020

16:00-17:00

Відділення АПУ в Черкаській області запрошує відвідати захід на тему «Справи про ДТП: фокус уваги адвоката при представництві потерпілих», який відбудеться 10 вересня 2020 року з 16:00 до 17:00.

Питання до обговорення:

  • З чого починається представництво потерпілої сторони або алгоритм «Вислухати-Почути-Зрозуміти-Перевірити розуміння-Пояснити» (комунікація, договір, цілі, стратегії)
  • Різні стратегії, які можна використовувати, представляючи потерпілу сторону (від конкуренції до співпраці і навпаки також буває)
  • "Проблемні" моменти, які можуть залишитися поза увагою адвоката, який представляє потерпілу сторону («пасивна» позиція під час досудового розслідування в контексті роботи з доказами в т.ч. висновками судових експертиз, наслідки отримання коштів в рахунок відшкодування матеріальної шкоди, цивільний позов на досудовому слідстві та формування позовних вимог)
  • Певні "точки контролю" в справах про ДТП, на що має звертати увагу представник потерпілої сторони (робота з доказами через призму принципу «поза розумним сумнівом» та через призму недопустимості доказів)
  • Взаємодія з страховими компаніями після ДТП (комунікація, листування, переговори, позов).

Спікер:

     

Людмила ГРИЦЕНКО

 

адвокатка,

випускниця програми професійного розвитку «Адвокат майбутнього»

Модератор:

     

Станіслав СКІЦЬ

 

директор Черкаського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги,

Голова відділення АПУ в Черкаській області,

випускник програми професійного розвитку «Адвокат майбутнього»

Ми поговоримо про представництво потерпілої сторони в такій категорії справ, як про певний процес, яким можна і варто управляти та як про певний маршрут, який варто усвідомити та погодити, перед тим, як почати рух до визначеної цілі.

Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Участь у заході безкоштовна.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: (044) 492-88-48 або пишіть на адресу: vkrasnova@uba.ua. Контактна особа - Вікторія Краснова.