Не пропусти! Дебати між кандидатами на пост Президента Асоціації правників України!

Інформаційні партнери

Не пропусти! Дебати між кандидатами на пост Президента Асоціації правників України!

17 травня 2019

17:00-19:00
Реєстрацію закрито

17 травня 2019 року відбудуться дебати між двома кандидатами на пост Президента Асоціації правників України Денисом Бугаєм та Андрієм Вишневським.

Про кандидатів:

 
     

Денис Бугай,

Президент АПУ (2013-2017), партнер VB PARTNERS, адвокат.

 

Андрій Вишневський,

член Правління АПУ і

Transparency International Ukraine,

виконавчий директор ГО «Адвокат майбутнього», адвокат.

Дебати відбуватимуться у три етапи та триватимуть 95 хвилин. Ведучим виступить головний редактор газети «Юридична газета» Єгор Желтухін.

Перший етап передбачає вступне слово і презентацію своєї програми кожним із кандидатів. У ході другого етапу кожен кандидат матиме змогу поставити своєму опоненту запитання. Третій етап складається з відповідей кандидатів на питання від присутніх. На завершення – коротка заключна промова.

Увага! Пряма трансляція заходу відбудеться на офіційній сторінці АПУ в Facebook та Youtube, у коментарях до якої члени АПУ з регіонів матимуть нагоду задати питання.

Місце проведення: м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 9, офіс 41, Urban Space 500.

Нагадуємо, що чергові вибори керівництва Асоціації правників України відбудуться 24 травня 2019 року під час VIІ Східноукраїнського юридичного форуму в м. Харків.

З усіх питань щодо реєстрації та участі в заході звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: 044 – 492-88-48 або пишіть на адресу: smm@uba.ua Контактна особа – Дар’я Сидорчук.