Захист осіб у справах за статтею 130 КУпАП

Захист осіб у справах за статтею 130 КУпАП

18 травня 2019

10:00-13:00
Реєстрацію закрито

Відділення Асоціації правників України в Донецькій області за сприяння Бахмутського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області запрошує вас захід, присвячений питанню захисту осіб у справах за статтею 130 КУпАП.

Модератори заходу:

Ольга Чопик – суддя Артемівського міськрайонного суду Донецької області;

Ольга Конопленко – суддя Артемівського міськрайонного суду Донецької області.

Мета заходу:
Необхідність проведення семінару зумовлена поширеністю адміністративних правопорушень за статтею 130 КУпАП та необхідністю надання належної та якісної правової допомоги особам, що притягаються до адміністративної відповідальності за ст.130 КУпАП.

До обговорення:

1. Питання повноважень  працівників поліції;

2. Питання використання спеціальних технічних засобів при фіксації правопорушень, передбачених статею 130 КУпАП;

3. Питання строків накладення адміністративних стягнень відповідно до ст.38 КУпАП;

Експерти:

Артем Донець - адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Донець і партнери», сертифікований адвокат-тренер НААУ по роботі з клієнтами, тренер системи БВПД з кримінального права та процесу. Основною спеціалізацією є захист у кримінальних провадженнях за посадовими злочинами, white-collar crime та захист бізнесу. Має значний досвід успішного захисту і представництва інтересів в судах і на слідстві, випускник програми «Адвокат майбутнього», Аспен інституту Київ, та численних інших освітніх програм для адвокатів.

Ширант Алла – адвокат, к.ю.н., адвокат-тренер системи БВПД,  випускниця програми «Адвокат майбутнього», волонтерRCHR (як випускник освітньої програми УГСПЛ «Стандарти прав людини в правозастосовчій діяльності суддів та адвокатів»), співавтор колективних наукових монографій (Інститута ім. В.М. Корецького НАН України  «Проблеми застосування трудового та пенсійного законодавства» та «Пенсійні правовідносини в Україні»)

Попередня реєстрація на захід обов’язкова.

Місце проведення: м. Бахмут, вул. вул. Садова, 149 (Бахмутський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Донецькій області)

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: (044) 492-88-48 або пишіть на адресу: branches@uba.ua. Контактна особа - Катерина Пищик.