Велодень-2019

Велодень-2019

19 травня 2019

10:00-13:00
Реєстрацію закрито

Ну що, покатаємось?

Відділення АПУ в Харківській області вже традиційно запрошує долучитись до Велодня та зібрати найчисельнішу команду цього року!

Чекаємо на Вас о 10:00 на площі Свободи, де відбудеться святковий флеш-моб. Організаторами заплановано безліч розваг. Всі бажаючі зможуть взяти участь у розіграші цінних призів на сцені, погуляти по ярмарку і підкріпитися в фуд-корті. Для дітей будуть організовані окремі ігрова і вело-зони.

Об 11:00 велоколона парадом стартує по проспекту Науки.

Спеціальний приз від організаторів та партнерів «Велодня» дістанеться найчисельнішій команді велосипедистів, яка візьме участь в велопараді. Визначення масової команди відбудеться після велопробігу на площі Свободи.

Родзинка «Велодня-2019» - фестиваль райдер-культур «Компліт». Це змагання, які пройдуть в спеціально створеному скейт-парку на площі. У турнірі візьмуть участь спортсмени на BMX, самокатах, роликах і скейтах.

Довідка: Велодень - це масштабний соціально-спортивний проект, який проходить в Харкові з 2006 року, популяризує здоровий спосіб життя і пропагує безпеку та взаємоповагу до всіх учасників дорожнього руху. Традиційно харківський «Велодень» привертає більше 10000 велосипедистів.

Важливо! Попередня реєстрація обов’язкова.

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: (044) 492-88-48 або пишіть на адресу: branches@uba.ua. Контактна особа - Катерина Пищик.