Серія кіновечорів #ubafun — Народ проти Ларрі Флінта

Серія кіновечорів #ubafun — Народ проти Ларрі Флінта

04 червня 2019

19:00-21:00
Реєстрацію закрито

Асоціація правників України пропонує згадати біографічну драму — «Народ проти Ларрі Флінта».

Про що фільм?

Це оповідь про життя скандально відомого бізнесмена і видавця популярного американського порнографічного журналу "Хастлер". Ларрі Флінт змінив життя простих американських громадян, коли в 70-і роки, прославлені наркотичними сп'яніннями, сексуальною революцією, експериментами зі свідомістю і сприйняттям світу, він подарував людям чудовий, зухвалий, який викликає масу критики і негативних відгуків, журнал "Хастлер". Ларрі потрапив в десятку, він точно знав, чого не вистачає людям. На своєму скандальному журналі він сколотив мільйони, але від цього його життя не стало безпроблемним. Суспільство розцінило такий журнал, як виклик, що спричинило за собою незліченні судові позови. Народ був проти Ларрі Флінта, але це не завадило йому виграти один з найважливіших судових розглядів.

Деталі:

  • 04 червня 2019 року.
  • Початок - 19:00.
  • Місце - вул. Хрещатик, 6, 2-ий поверх, оф. 2.
  • Участь для членів АПУ безкоштовна, благодійний внесок для інших учасників - 150 грн.
  • Попередня реєстрація на захід обов’язкова.
  • Ви можете приносити з собою до кінозалу будь-яку їжу та напої.

Для того щоб отримати детальну інформацію про захід, звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48 або e-mail: assistant@uba.ua. Контактна особа — Вікторія Мотя.

Тож, яскравий #ubafun продовжується! ;)

Проект «Кіновечори #ubafun» спрямований на розвиток уміння знаходити помилки в різних «життєвих» ситуаціях, аналізувати та виправляти їх, сприймати альтернативні точки зору, а також сприяє культурному збагаченню членів АПУ.