Майстер-клас: Акторські фішки для юристів

Майстер-клас: Акторські фішки для юристів

13 лютого 2019

18:30-20:00
Реєстрацію закрито

Суд – театр, а сторони – актори…чи не так?

Перебуваючи у полоні щільних графіків та насичених робочими документами та справами буднів, ми здається забули, що важливою частиною роботи юриста є вміння красиво говорити. Має значення не лише що ми кажемо, але й як ми кажемо. Саме тому, володіння інтонацією, мовою, мімікою, жестом є надзвичайно потрібним для практикуючого юриста.

Відділення Асоціації Правників України у Львівській області запрошує правників на майстер-клас «Акторські  фішки для юристів»

Розвиток акторських навичок дозволить вам стати більш впевненим та креативним у виступах перед публікою, швидше і легше імпровізувати у непередбачуваних ситуаціях, а також звільнитися від страху та невпевненості.

Наш тренер - Ганна Гавриш, Педагог з ораторського та акторського мистецтв

Засновниця  та провідний тренер «Майстерні успішних комунікацій» (Київ -Львів). Тренер «Агрус: практика слова».

За фахом є телеведучою, актрисою, викладачем. Провела понад 250 майстер-класів та тренінгів на різні теми. Консультує клієнтів з бізнес та медіа еліти з усієї України.

Місце проведення: м. Львів, Центр Шептицького, ауд. 203

Запрошуємо юристів відкрити нові грані себе!
Увага! Попередня реєстрація обов
язково

За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +38 063 438 77 66, e-mail: zakhid@uba.ua. Контактна особа – Ольга Лотоцька.