Купання у Хрещенські морози разом з АПУ

Купання у Хрещенські морози разом з АПУ

19 січня

12:00-14:00
Реєстрацію закрито

Асоціація правників України запрошує Вас долучитися до однієї з найяскравіших зимових традицій — Купання у Хрещенські морози або Водохреща, яке завершує цикл новорічних та різдвяних свят. Воно відбудеться 19 січня 2018 року (субота) о 12:00 на Жуковому острові (біля ресторану «Маячок»).

Даний захід — чудова нагода весело, цікаво та корисно провести час, адже ще здавна вважалось, що «хрещення» крижаною водою підіймає тонус, надає нових сил та, як ніщо інше, заряджає бадьорістю. На святкуванні Водохреща Ви матимете можливість зануритись у воду після освячення її священиком.

Після купання бажаючі зможуть продовжити святкування в ресторані «Маячок». Ви можете ознайомитись з меню та порядком цін ресторану за посиланням в розділі «МЕНЮ». Звертаємо Вашу увагу, що рахунок в даному закладі складає орієнтовно 900 грн.

Увага! Якщо Ви бажаєте продовжити святкування в ресторані, реєстрація обов`язкова!

Місце проведення: м. Київ, Жуков острів, вул. Лютнева, 58А, ресторан «Маячок».

Для того, щоб отримати детальну інформацію щодо заходу, звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48, або e-mail: registration@uba.ua. Контактна особа - Дар`я Сидорчук.