Конференція «Медіаправо 2018»

Конференція «Медіаправо 2018»

Асоціація правників України та Індустріальний Телевізійний Комітет за підтримки Ради адвокатів міста Києва запрошують Вас прийняти участь в щорічній конференції «Медіаправо 2018».

В рамках цьогорічної конференції будуть розглянуті найактуальніші питання регулювання аудіовізуального сектору та адвокатури, результати та наслідки введення мовного квотування, аналіз застосування мови в рекламі, актуальний стан та майбутні плани щодо боротьби з піратством, розглянуті найцікавіші справи в медіа сфері за поточний рік. З програмою заходу можна ознайомитись тут.

 Спікерами конференції виступлять представники органів влади, провідні юристи медіакомпаній, продакшенів та компаній, що представляють суміжні інтереси для кіно та телебачення, представники консалтингових та юридичних компаній.

Метою проведення конференції є обмін досвідом та створення практичних рекомендацій з найбільш актуальних питань медіаправа в галузі кіно та телебачення.

Вартість участі у конференції:

• для членів Асоціації ІТК та членів АПУ -  720 грн без ПДВ

• для інших учасників – 990грн без ПДВ

Цьогорічна програма наразі формується й доповнюється.

 Зареєструйтесь на конференцію заповнивши онлайн форму. 

Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті

Конференціїта на сторінці в Facebook

У разі виникнення будь-яких запитань звертайтесь, будь ласка,за електронною адресою tetiana.ilchuk@itk.uaабо за телефоном +380 44 353 13 98