IBA ЄКА Форум 2018

IBA ЄКА Форум 2018

05-07 вересня 2018

14:00-22:00

Відкрита реєстрація на Форум Міжнародної асоціації юристів «Європа - Кавказ - Азія» (IBA ECA Forum) 2018 року. З 5 по 7 вересня Алмати стане місцем проведення однієї з найважливіших юридичних подій в Центральній Азії.

Форум IBA ECA, який прийшов на заміну добревідомого CIS Local Counsel Forum, повертається до Казахстану у дещо оновленому вигляді, але ж тією ж душею та цінностями, які ми плекали протягом десятиліття.

Форум збере керуючих партнерів, керівників практик, юрисконсультів та досвідчених юристів-практиків, які працюють в регіоні ЄКА або мають інтереси в цьому регіоні.

Окрім обговорення найактуальніших питань юридичного ринку та професії, захід запропонує чудову культурно-соціальну програму.

Теми включають:

  • Транскордонні проекти в регіоні ЄКА: уникнення невідповідностей;
  • Які стандарти професійного регулювання інвестори/клієнти очікують від своїх юристів на ринках, що розвиваються: розрив між очікуваннями та реальністю;
  • Міжнародний фінансовий центр «Астана»: нові можливості для інвесторів в регіоні ЄКА;
  • Видобуток мінеральних ресурсів: тенденції в регіоні;
  • Регламент щодо конфіденційності даних: місцеві закони проти міжнародних правил законів - Загальний регламент щодо захисту персональних даних (GDPR) - мистецтво управління ризиками;
  • Як стати арбітром;
  • Ключові підводні камені проектів державно-приватного партнерства (PPP) на ринках, що розвиваються: чому вам потрібна сильна команда юридичних радників.
  • Закупівля юридичних послуг: якість, лояльність та конфлікт інтересів

Знижки для «ранніх пташок» - лише за умови реєстрації до 20 липня!

Щоб отримати докладнішу інформацію про можливості партнерства, надішліть листа на адресу: andrew.webster-dunn@int-bar.org

З нетерпінням чекаємо на вас в Алмати!

З повагою,

Співголови конференції:

Йорг Мензер

Noerr, Бухарест; Член Ради, Секція ІВА з публічного та професійного інтересу

Марія Остенченко

АЛРУД, Москва

Валіхан Шайкенов

AEQUITAS, Алмати

Лана Сінічкіна

Arzinger, Київ; Координатор ЄКА, Європейський регіональний форум IBA