День відкритих дверей у АПУ!

Асоціація правників України запрошує вас розділити з нами свято – відкриття нового офісу АПУ у центрі Києва!

Зміни — запорука розвитку та процвітання. Ми змінюємося, йдемо в ногу з часом, рухаємося вперед та піклуємося про комфорт для наших друзів і колег. Саме тому серію змін ми вирішили розпочати із нового офісу із власним конференц-залом, що якнайкраще відповідає нашим потребам та інтересам.

20 червня ми чекаємо усіх наших друзів, тих, кого цікавить життя нашої дружньої спільноти, до нас у гості на День відкритих дверей.

Протягом дня - з 10:00 до 21:00 - двері нашого нового офісу будуть відкриті для гостей, на яких чекатиме келих шампанського, екскурсія офісом, нові знайомства та інші приємності.

А ввечері ми вперше влаштуємо наш традиційний прийом для нових членів АПУ у новій локації — нашому власному конференц-залі! На прийом запрошуються усі!

Отож, не забудьте чудовий настрій та пам’ятайте: це лише перший етап змін у житті АПУ, дуже скоро сюрпризи продовжаться!

Наша нова адреса: м Київ, вул. Хрещатик, 6, 2 поверх, офіс 2.

Якщо Ви бажаєте завітати на вечірній прийом, будь ласка, зареєструйтесь!

(участь у прийомі безкоштовна)

За додатковою інформацією звертайтесь до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48, або пишіть на e-mail: forum@uba.ua. Контактна особа – Вікторія Доценко.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ

День відкритих дверей у АПУ!

День відкритих дверей у АПУ!