СЕРІЯ КІНОВЕЧОРІВ #UBAFUN - Брехун, брехун

СЕРІЯ КІНОВЕЧОРІВ #UBAFUN - Брехун, брехун

11 січня

19:00-20:30
Реєстрацію закрито

Асоціація правників України (АПУ) запрошує приєднатися до перегляду легкої, енергійної та дотепної комедії «Брехун, брехун».

Попередня реєстрація на захід обов’язкова. Кількість місць обмежена!

  • Дата: 11 січня 2018 року.
  • Час: 19-00.
  • Місце: ROCKFELLOW (м. Контрактова площа, вул. Боричів Тік, 30), зала SINIY.

У адвоката Флетчера Ріді манера така — брехати завжди і всім. Це його «обов'язок» — брехати клієнтам, начальству, колегам і навіть своїм близьким. Його син Макс страждає від забудькуватості свого тата, який постійно придумує різноманітні відмазки від зустрічі з сином, і до того ж постійно бреше не тільки йому, але ще і його мамі. І ось у свій день народження Макс загадує бажання, щоб один день його тато не брехав. І тут-то все і починається. Коли згодом Рід розуміє, що це все відбувається через бажання сина, їде до нього і пробує «скасувати» бажання сина. Та де там. Говорити правду не хочеться, а доводиться, вуста його не слухаються, все летить у тартарари… Всього за день валиться все життя Ріда, та ще й до всього колишня дружина намагається забрати Макса й переїхати до іншого міста, оскільки вважає, що син все рівно не потрібен батьку…

Окрім того, Ви можете скористатися унікальною можливістю, а саме: принести з собою до кінозалу будь-яку їжу та напої!

Тож, яскравий #ubafun продовжується! ;)

Для того щоб отримати детальну інформацію про захід, звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48 або e-mail: events@uba.ua. Контактна особа — Вікторія Краснова.