Лекція «Крим і міжнародне право»

Лекція «Крим і міжнародне право»

Тема:

«Крим і міжнародне право»

Запрошуємо Вас долучитись до відкритої лекції на тему «Крим і міжнародне право». Організаторами заходу виступають Відділення Асоціації правників України в львівській області, Львівський центр міжнародного права та прав людини, Львівський національний університет імені І. Франка та Телеканал «24».

Доповідач:

Філіп Сендс, відомий британський правник, професор Університетського коледжу Лондона.

Професор Сендс є відомим практиком в сфері міжнародного права та брав участь в розгляді цілої низки міждержавних спорів в рамках процедур Міжнародного Суду ООН та Європейського суду з прав людини. В своїй лекції, він дасть юридичну оцінку окупації Криму Росією, впливу цього факту на сучасне міжнародне право та окреслить потенційні алгоритми необхідних дій України в юридичній площині щодо повернення контролю над територією Криму.

Протягом 2010-2014 рр., Філіп Сендс здійснив кілька візитів до Львова, в ході яких взяв участь в цілій низці публічних заходів в ЛНУ ім. І. Франка, Українському католицькому університеті та Центрі міської історії. В рамках своєї наукової роботи він досліджує життєвий шлях та наукову спадщину видатних юристів-міжнародників, вихованців львівської правничої школи Рафала Лемкіна та Герша Лаутерпахта.

Місце проведення: м. Львів, вул. Університетська, 1, дзеркальна зала ЛНУ ім. І. Франка.

Для участі в лекції, будь ласка, зареєструйтеся за посиланням.

УВАГА! Якщо Ви проходили реєстрацію на перенесену лекцію 26 лютого, будь ласка, зареєструйтеся ПОВТОРНО!

За додатковою інформацією телефонуйте за тел.: (093) 993 93 51, або пишіть на lvivcentre.ilhr@gmail.com