Міжнародний правовий центр «EUCON» спільно з Міжнародним аудиторським союзом створили Школу трансфертного ціноутворення

З 1 вересня 2013р. набули чинності зміни до Податкового кодексу України, пов’язані з впровадженням правил трансфертного ціноутворення, які є імплементацією рекомендацій ОЕСР з контролю за визначенням цін в операціях між пов’язаними особами. Крім того вводяться механізми контролю  ціноутворення за операціями з контрагентами, зареєстрованими в низькоподаткових і офшорних юрисдикціях.

Оскільки застосування трансфертного ціноутворення абсолютно нова сфера в загальній системі оподаткування України, а податкові органи налаштовані досить рішуче, тому Міжнародний правовий центр «EUCON» спільно з Міжнародним аудиторським союзом вирішили  зробити свій внесок у побудову дієвої системи регулювання трансфертного ціноутворення  та створили Школу трансфертного ціноутворення.

Директором школи  призначено Ларису Врублевську – керуючого партнера Міжнародного аудиторського союзу, радника з податкових питань Міжнародного правового центру «EUCON», а Головою Наглядової ради обрано Ярослава Романчука – керуючого партнера Міжнародного правового центру «EUCON».

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ