Євгеній Солодко

Євгеній Солодко

Євгеній Солодко

Керуючий партнер АГ «Солодко і партнери»

Солодко Євгеній Вікторович — випускник юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, з 1992 р. вів професійну юридичну практику, займався науковою діяльністю і викладав цивільне право на юридичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка. З 1999 по 2004 роки був директором аналітично-правового департаменту Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва. У 2000 році пройшов спеціальний курс з розвитку бізнесу у Хангукському університеті (Південна Корея).

З 2005 року — керівник Адвокатського об’єднання «Адвокатська група «Солодко і партнери». За останні 10 років входив до списку 10 найбільш авторитетних юристів України за результатами дослідження видання «Публічні люди»; був названий одним з 25 найбільш відомих юристів України («Український журнал підприємницького права»), увійшов до списку «50 ТОП-менеджерів України». У 2015 році за рейтингом «Юридичної газети» також увійшов до списку 100 найкращих юристів України.

У наш час є головою Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права ВГО «Асоціація правників України», заступником голови Комітету з захисту прав адвокатів Національної асоціації адвокатів
України та членом IBA.

Використовуючи напрацьований досвід у сфері правового супроводу бізнесу та захисту його від протиправних посягань державних і правоохоронних органів, недружніх поглинань, створив спеціалізовану фірму із захисту у сфері економічних злочинів (white collar crime).

Підтвердженням досягнень Солодка Євгенія Вікторовича є подяки Президента України (2003 р.), київського міського голови, керівництва Держкомпідприємництва, Грюнвальдський хрест першого ступеня (Республіка Польща) та численні відзнаки громадських організацій.

Визнання:

  • Євгеній Солодко визнаний кращим адвокатом у кримінальних справах в рамках проекту «Юридична премія року 2016».
  • АГ «Солодко і партнери» названо кращою юридичною фірмою року у кримінальній практиці.