ДМИТРО ГУДИМА

Дмитро Гудима

К.ю.н., доцент кафедри теорії та філософії права юридичного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка, адвокат

Дмитро Гудима — кандидат юридичних наук, доцент кафедри теорії та філософії права юридичного факультету ЛНУ ім. Івана Франка; старший науковий співробітник Львівської лабораторії прав людини і громадянина НДІ державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України; тренер, який пройшов підготовку у межах спільного проекту ЄС та Ради Європи «Посилення спроможностей адвокатів та правозахисників щодо реалізації в Україні положень ЄКПЛ та Європейської соціальної хартії (переглянутої)». З 2006 року — адвокат. Загальний стаж роботи у сфері юридичної практики, зокрема судового представництва — 14 років.

Брав участь у численних програмах стажувань і підвищення кваліфікації, зокрема таких, як: Українська школа політичних студій (Лабораторія законодавчих ініціатив, Рада Європи); Міжнародна програма дистанційного навчання адвокатів правам людини «Міжнародне право у правозахисній діяльності» (Human Rights House Network, УГСПЛ); Міжнародна програма підвищення кваліфікації Philosophy of Human Rights (HESP ReSET); Міжнародна програма підвищення кваліфікації Contemporary Legal Theory (HESP ReSET); Програма Конгресу США Open World за напрямом Rule of Law (U.S. Congress); «Помічник Голови Комітету Верховної Ради України» Програми сприяння Парламентові України (Відділ зв’язків з органами правосуддя Апарату Верховної Ради України).

Один з ініціаторів і співорганізатор щорічного Міжнародного форуму з практики Європейського суду з прав людини, в якому як доповідачі беруть участь судді та юристи цього суду, представники департаменту виконання його рішень, а також національні експерти у галузі застосування Конвенції 1950 року. З 2012 року Форум слугує платформою для широкого кола фахівців у галузі захисту прав людини з метою професійного обговорення розвитку практики цього суду.

Автор близько 100 праць з проблематики прав людини, антропології права, методології юридичної науки та практики Європейського суду з прав людини, а також пропозицій з удосконалення Конституції України, інших актів чинного законодавства та проектів низки Законів України. Входить до складу редколегії наукового журналу «Філософія права і загальна теорія права».

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ