Анна Мирошниченко

Анна Мирошниченко

Молодший юрист/Помічник юриста

14000 ₴

Україна

Банківське та фінансове право / Інтелектуальна власність / Корпоративне право / M&A / Міжнародні арбітражні та судові спори / Податкове право / Судова практика / Альтернативне вирішення спорів

Я студентка 4-го курсу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Маю досвід роботи помічником адвоката під час якого я набула практичний досвід у сфері права. Мої обов'язки включали підготовку юридичних документів, ведення документації, проведення юридичних досліджень.

Крім того, я проходила стажування у ролі молодшого юриста в міжнародній фінтех компанії “SBSB Company”. Мої обов'язки включали підготовку та розробку юридичної документації, вивчення міжнародного законодавства. Цей досвід надав мені можливість поглибити розуміння міжнародного ринку, також, здатність до ефективної комунікації та співпраці з колегами з різних країн.

На  мою думку, волонтерство відіграє важливу роль у підтримці громадських цінностей, розвитку суспільства та розширенні можливостей для особистого та професійного зростання. Я мала досвід участі в роботі молодіжної волонтерської організації “AIESEC”, де розвинула лідерські, комунікаційні та організаційні навички.

Провчившись один рік на програмі академічної мобільності у Лодзинському Університеті в Польщі, я набула багато нових знань, а також розвила свої «soft skills». Навчальна програма була переважно спрямована на аналіз європейської судової практики та на вивчення європейського і міжнародного законодавства. Окрім цього, навчання на англійській мові дало мені можливість вивчити англійську юридичну лексику. На завершення навчання я остаточно зрозуміла, що хочу розвивати свою кар’єру юриста саме у міжнародних компаніях, оскільки вони відкривають перед тобою багато перспектив та стимулюють до постійного розвитку.

Мене приваблює можливість застосувати свої знання та навички на практиці. Я готова уважно слухати та навчатися від досвідчених фахівців, а також докласти всіх зусиль для досягнення успіху в роботі.

Дякую за ваш час та увагу. Чекаю на можливість представити себе особисто. Якщо вас зацікавило моє резюме, можете зв’язатися зі мною за допомогою електронної пошти: wwwannamyrnlu@gmail.com; або телефону +380689723804.

З повагою, Анна Мирошниченко!

Новини по темі

Схожі кандидати

Помічник юриста
Владислав Койда

5000 ₴

Україна

Інтелектуальна власність / Корпоративне право / M&A / Кримінальне право / Сімейне та спадкове право / Судова практика

Все про мене можна дізначить за цим посиланням: https://drive.google.com/file/d/1BJ4tIwvjwDx2d_956bfS947oLbAkFuBs/view?usp=sharing
Опубліковано 3 мiсяцi тому