Голови комітетів

Голова Комітету з аграрного права

Максим Максименко

Партнер AVELLUM

mmaksymenko@avellum.com

Голова Комітету з альтернативних вирішень спорів

Ірина Назарова

Керуюча партнерка, ЮФ ENGARDE

irina.nazarova@engarde.com

Голова Комітету з банківського, фінансового та страхового права

Анастасія Воронова

Старша юристка практики фінансового права, ринків капіталу та реструктуризації AVELLUM

avoronova@avellum.com

Голова GR комітету

Альона Шуліма

Партнерка Pragma Consultig Group

a.shulima@pragma-gr.com

Голова Комітету з інтелектуальної власності

Олександр Мамуня

Партнер MAMUNYA IP, адвокат, патентний повірений

mamunya@mamunya-ip.com

Голова Комітету з конкуренційного права

Олександр Вознюк

Партнер ЮФ «Астерс»

oleksandr.voznyuk@asterslaw.com

Голова Комітету з конкурсного права

Юрій Моісеєв

Радник ЮК L.I.Group

y.moiseiev@ligroup.com.ua

Голова Комітету з конституційного права, адміністративного права та прав людини

Микита Жуков

керуючий АБ «ZHUKOV LEGAL FAMILY OFFICE»

nikita_zhukov@ukr.net

Голова Комітету з корпоративного права та фондового ринку

Марія Орлик

Керуюча партнерка київського офісу CMS Reich-Rohrwig Hainz

maria.orlyk@cms-rrh.com

Голова Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права

Сергій Гребенюк

Партнер ЮФ «Астерс»

sergiy.grebenyuk@asterslaw.com

Голова Комітету з медичного та фармацевтичного права

Анастасія Цибулько

Адвокатка ЮК MORIS

a.tsybulko@moris.law

Голова Комітету з медіації

Луіза Романадзе

Медіаторка, адвокатка, Президентка ГС «Українська академія медіації»

7435185@gmail.com

Голова Комітету з міграційного права

Сергій Ніжинський

Заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції, експерт з міграційного та кримінального права, к.ю.н.

sergiy.nizhynskyy@gmail.com

Голова Комітету з міжнародного права

Ольга Кучмієнко

к.ю.н., адвокатка, Представництво НААУ в Швеції

olga.kuchmiienko@gmail.com

Голова Комітету з нерухомості та будівництва

Анастасія Бідах

Адвокатка

Anasbidakh@gmail.com

Голова Комітету з податкового та митного права

Тетяна Лисовець

Старший партнер АК «Соколовський і Партнери»

tl@splf.ua

Голова Комітету з права міжнародної торгівлі

Олеся Кривецька

Радниця практики міжнародної торгівлі АО «ЮФ «Астерс»

olesia.kryvetska@asterslaw.com

Голова Комітету з питань енергетики, нафти і газу

Марина Гріцишина

Радниця Sayenko Kharenko

MHritsyshyna@sk.ua

Голова Комітету з питань ЗМІ та рекламного права

Ірина Стройко

Директор ТОВ «МОЛОДІСТЬ ДИСТРИБ’ЮШН», головний юрисконсульт ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія «1+1»

i.stroyko@1plus1.tv

Голова Комітету з питань телекомунікації, інформаційних технологій та Інтернету

Микита Полатайко

голова IT-практики AEQUO

polatayko@aequo.ua

Голова Комітету з природних ресурсів, природоохоронного та екологічного права

Катерина Сорока

Радник ТОВ «Ді Ел Ей Пайпер Україна»

kateryna.soroka@dlapiper.co.uk

Голова Комітету з процесуального права

Андрій Савчук

партнер ЮК Moris Group, адвокат

a.savchuk@moris.com.ua

Голова Комітету зі спортивного права

Юрій Запісоцький

Генеральний секретар Федерації футболу України, заступник голови Комітету УЄФА з питань ліцензування клубів та фінансового Fair play

y.zapisotskiy@ffu.org.ua

Голова Комітету з транспортного права

Анастасія Астаніна

Корпоративна секретарка — головна радниця з юридичних питань МАУ

Astanina.Anastasiya@flyuia.com

Голова Комітету з трудового права

Сергій Сільченко

Керуючий партнер АО «Роланд»

roland_law@ukr.net

Голова Комітету з цивільного, сімейного та спадкового права

Олена Сібірцева

Старша юристка AGA Partners

Sibirtseva@agalawyers.org

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ