Голови комітетів

Голова Комітету з аграрного права

Максим Максименко

Партнер AVELLUM

mmaksymenko@avellum.com

Заступник голови Комітету з аграрного права

Андрій Гевко

партнер ЮФ Bargen

gevko@bargen.com.ua

Заступниця голови Комітету з аграрного права

Світлана Тетеря

старша юристка EVERLEGAL

teteria@everlegal.ua

Голова Комітету з альтернативних вирішень спорів

Ірина Назарова

Керуюча партнерка, ЮФ ENGARDE

irina.nazarova@engarde.com

Заступник голови Комітету з альтернативних вирішень спорів

Олександр Волков

Радник ЮФ «Астерс»

oleksandr.volkov@asterslaw.com

Голова Комітету з банківського, фінансового та страхового права

Анастасія Воронова

Старша юристка практики фінансового права, ринків капіталу та реструктуризації AVELLUM

avoronova@avellum.com

Заступник голови Комітету з банківського, фінансового та страхового права

Максим Глотов

старший юрист Baker McKenzie

Maksym.Hlotov@bakermckenzie.com

Голова GR комітету

Альона Шуліма

Асоційована партнерка Hillmont Partners

shulima@hillmont.com

Голова Комітету з інтелектуальної власності

Олександр Мамуня

Партнер MAMUNYA IP, адвокат, патентний повірений

mamunya@mamunya-ip.com

Заступнця голови Комітету з інтелектуальної власності

Катерина Сопова

судова експертка, патентна повірена України

sopova.kateryna@gmail.com

Заступниця голови Комітету з інтелектуальної власності

Марія Ортинська

керуюча партнерка патентно-юридичної компанію IPStyle, адвокатка, патентна повірена

m.ortynska@ipstyle.net

Голова Комітету з конкуренційного права

Олександр Вознюк

Партнер ЮФ «Астерс»

oleksandr.voznyuk@asterslaw.com

Заступниця голови Комітету з конкуренційного права

Вікторія Пташник

адвокатка, народний депутат України 8-го скликання

victoria.ptashnyk@gmail.com

Заступник голови Комітету з конкуренційного права

Олександр Нагорний

радник Sayenko Kharenko

nao@sk.ua

Голова Комітету з конкурсного права

Юрій Моісеєв

Радник ЮК L.I.Group

y.moiseiev@ligroup.com.ua

Заступник голови Комітету з конкурсного права

Олександр Удовиченко

радник АО ADER HABER

o.udovichenko@aderhaber.com

Голова Комітету з конституційного права, адміністративного права та прав людини

Микита Жуков

юрист ЮФ «Василь Кисіль і Партнери»

nikita_zhukov@ukr.net

Заступник голови Комітету з конституційного права, адміністративного права та прав людини

Дмитро Євдокимов

заступник начальника Управління патрульної поліції у м. Києві

dmitriy.evdokimov@gmail.com

Голова Комітету з корпоративного права та фондового ринку

Марія Орлик

Керуюча партнерка київського офісу CMS Reich-Rohrwig Hainz

maria.orlyk@cms-rrh.com

Голова Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права

Сергій Гребенюк

Партнер ЮФ «Астерс»

sergiy.grebenyuk@asterslaw.com

Заступник голови Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права

Тарас Безпалий

Асоційований партнер Legal Alliance Company, адвокат

bezpalyy@l-a.com.ua

Заступник голови Комітету з кримінального та кримінально-процесуального права

Ярослав Сербін

юрист Ario Law Firm, адвокат

y.serbin@ario.law

Голова Комітету з медичного та фармацевтичного права

Анастасія Цибулько

Адвокатка ЮК MORIS

a.tsybulko@moris.law

Голова Комітету з медіації

Луіза Романадзе

Медіаторка, адвокатка, Президентка ГС «Українська академія медіації»

7435185@gmail.com

Голова Комітету з міграційного права

Сергій Ніжинський

Заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції, експерт з міграційного та кримінального права, к.ю.н.

sergiy.nizhynskyy@gmail.com

Заступниця голови Комітету з міграційного права

Юлія Бєлова

адвокат АО «Баррістерс»

advocat2019@gmail.com

Голова Комітету з міжнародного права

Ольга Кучмієнко

к.ю.н., адвокатка, Представництво НААУ в Швеції

olga.kuchmiienko@gmail.com

Голова Комітету з нерухомості та будівництва

Анастасія Бідах

Старша юристка Sayenko Kharenko

ABidakh@sk.ua

Заступник голови Комітету з нерухомості і будівництва

Юрій Хапко

Партнер Тотум

khapko@totum.com.ua

Заступник голови Комітету з нерухомості і будівництва

Андрій Кохан

Старший юрист Asters

andrii.kokhan@asterslaw.com

Голова Комітету з податкового та митного права

Тетяна Лисовець

Старший партнер АК «Соколовський і Партнери»

tl@splf.ua

Заступник голови Комітету з податкового та митного права

Андрій Реун

Партнер ЮГ LCF, адвокат

reun@lcf.ua

Заступник голови Комітету з податкового та митного права

Артем Ярмола

Заступник директора юридичного департаменту FOZZY GROUP

a.yarmola@fozzy.ua

Голова Комітету з права міжнародної торгівлі

Олеся Кривецька

Радниця практики міжнародної торгівлі АО «ЮФ «Астерс»

olesia.kryvetska@asterslaw.com

Голова Комітету з питань енергетики, нафти і газу

Марина Гріцишина

Радниця Sayenko Kharenko

MHritsyshyna@sk.ua

Заступник голови Комітету з питань енергетики, нафти і газу

Тетяна Богиня

керівниця юридичного департаменту ТОВ «ДТЄК ВІЄ»

BoginyaTY@dtek.com

Заступник голови Комітету з питань енергетики, нафти і газу

Олег Костюченко

адвокат, старший юрисконсульт АО «АК «Соколовський і Партнери»

Olegkostuchenko@ukr.net

Голова Комітету з питань ЗМІ та рекламного права

Ірина Стройко

Директор ТОВ «МОЛОДІСТЬ ДИСТРИБ’ЮШН», головний юрисконсульт ТОВ «Телерадіокомпанія «Студія «1+1»

i.stroyko@1plus1.tv

Заступник голови Комітету з питань ЗМІ та рекламного права

Леся Тарновецька

Адвокат, директор благодійної організації «Фонд родини Загорій», помічник - консультант народного депутата

lesya.tarnovetska@gmail.com

Голова Комітету з питань телекомунікації, інформаційних технологій та Інтернету

Микита Полатайко

голова IT-практики AEQUO

polatayko@aequo.ua

Заступник голови Комітету з питань телекомунікації, інформаційних технологій та Інтернету

Дмитро Лиганов

старший юрист консорціуму Intecracy Group

lyganovd@gmail.com

Заступник голови Комітету з питань телекомунікації, інформаційних технологій та Інтернету

Валентина Кополович

Керівниця юридичного відділу UVOTEAM

valkopolovich@gmail.com

Голова Комітету з природних ресурсів, природоохоронного та екологічного права

Катерина Сорока

Радник ТОВ «Ді Ел Ей Пайпер Україна»

kateryna.soroka@dlapiper.co.uk

Заступник голови Комітету з природних ресурсів, природоохоронного та екологічного права

Ганна Терешко

Голова ГО «Відкриті клітки Україна», адвокат

hannatereshko@gmail.com

Голова Комітету з процесуального права

Андрій Савчук

партнер ЮК Moris Group, адвокат

a.savchuk@moris.com.ua

Голова Комітету зі спортивного права

Юрій Запісоцький

Генеральний секретар Федерації футболу України, заступник голови Комітету УЄФА з питань ліцензування клубів та фінансового Fair play

y.zapisotskiy@ffu.org.ua

Заступник голови Комітету зі спортивного права

Олександр Володін

юрист AVELLUM

ovolodin@avellum.com

Голова Комітету з транспортного права

Анастасія Астаніна

Корпоративна секретарка — головна радниця з юридичних питань МАУ

Astanina.Anastasiya@flyuia.com

Голова Комітету з трудового права

Сергій Сільченко

Керуючий партнер АО «Роланд»

roland_law@ukr.net

Заступник голови Комітету з трудового права

Валерія Безпала

Радник АО «ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»

vsavchuk@vkp.ua

Голова Комітету з цивільного, сімейного та спадкового права

Олена Сібірцева

Старша юристка AGA Partners

Sibirtseva@agalawyers.org

Заступник голови Комітету з цивільного, сімейного та спадкового права

Владислав Кисіль

Партнер ЮК «КПД Консалтинг»

v.kysil@kpdconsulting.com.ua

Заступник голови Комітету з цивільного, сімейного та спадкового права

Таліна Кравцова

партнерка ЮФ «Астерс», адвокатка

talina.kravtsova@asterslaw.com

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ