AVELLUM консультувала одну з найбільших у світі компаній у сфері онлайн-геймінгу та азартних онлайн-ігор у зв’язку з кримінальним провадженням в Україні

AVELLUM провела ризик-орієнтований аналіз бізнес-моделі клієнта на предмет відповідності законодавчому регулюванню грального бізнесу в Україні та пов’язаних ризиків кримінального переслідування. Предметом найбільшої уваги було кримінальне провадження щодо незаконної діяльності з організації або проведення азартних ігор, яке стосується багатьох міжнародних компаній сфери грального бізнесу. Ми консультували клієнта щодо стратегії комунікації з українськими правоохоронними органами (зокрема, з каналами міжнародної правової допомоги) та оскарження рішень слідчих суддів про блокування веб-сайтів.

Українські правоохоронні органи іноді неправильно сприймають бізнес-модель компаній у сфері онлайн-геймінгу та азартних онлайн-ігор, що призводить до відкриття безпідставних кримінальних проваджень попри відсутність належної юрисдикції. Такі провадження зазвичай стають транскордонними з огляду на глобальні масштаби бізнесу та активну взаємодію з іноземними правоохоронними органами. На місцевому рівні кримінальні провадження тягнуть за собою блокування-веб сайтів та комплекс слідчих дій, що створюють загрозу для компаній та їхніх посадових осіб.

Команду AVELLUM очолював старший партнер Костянтин Лікарчук за підтримки радника Андрія Фортуненка, а також юристів Андрія Кулеби та Валерії Устюгової.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ