AVELLUM консультувала Kaspi.kz щодо придбання Portmone

AVELLUM виступила українським юридичним радником АТ “Kaspi.kz” (“Kaspi.kz”) у зв’язку з придбанням 100% акцій Portmone Group (“Portmone”) Kaspi Pay, дочірньою компанією Kaspi.kz. 

AVELLUM надавала повну юридичну підтримку Kaspi.kz під час проведення юридичного аудиту Portmone, погодження та підписання трансакційних документів, а також під час завершення трансакції. AVELLUM також консультувала клієнта в ході отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію і погодження Національним банком України набуття істотної участі в Portmone.

Завдяки придбанню Portmone Kaspi Pay матиме надійну стартову платформу, включаючи ліцензію Національного банку України на здійснення платежів, акредитацію Visa і Mastercard, а також ділові відносини з тисячами постачальників і багатьма банками.

Екосистема Kaspi.kz об’єднує споживачів і постачальників, забезпечуючи здійснення цифрових платежів, ведення електронної комерції та надання фінансових послуг. Kaspi.kz обслуговує клієнтів у Казахстані і Азербайджані.

Заснована у 2002 році в Україні, компанія Portmone забезпечує електронну доставку рахунків від постачальників послуг клієнтам, оплату клієнтами рахунків в мережі Інтернет за допомогою карт Visa і Mastercard, а також доставку електронних рахунків клієнтів банкам для оплати цих квитанцій через банкомати, термінали самообслуговування і системи інтернет-банкінгу.

Команду AVELLUM очолив керуючий партнер Микола Стеценко за підтримки юристів Єлизавети Кравцової, Олександра Кожухаря та Анастасії Карпенко, які консультували з питань корпоративного права та M&A. Старший юрист Антон Архипов та юрист Єлизавета Кашина консультували з питань конкурентного права під загальним керівництвом радника Микити Ноти. Радник Андрій Романчук, юристи Єлизавета Кравцова, Ірина Фонотова і Анастасія Карпенко допомагали під час отримання погодження Національного банку України.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ