AVELLUM виграла позов на 20 млн дол. США у “винятково складному” арбітражі за регламентом ЛМАС

AVELLUM виграла позов на 20 млн дол. США у “винятково складному” арбітражі за регламентом ЛМАС. Арбітражним рішенням, ухваленим у червні 2021 року, Лондонський міжнародний арбітражний суд відхилив позови проти клієнта AVELLUM, визнавши шахрайство з боку позивача. 

Арбітражне провадження проводилося в рамках вирішення багатомільйонного спору між акціонерами з паралельними судовими провадженнями у 6-ти юрисдикціях.

Під час останнього слухання в режимі онлайн, AVELLUM провела перехресний допит більше двох десятків свідків позивача, а документація слухання включала тисячі документів, датованих починаючи з кінця 1990-х. 

Старший партнер Костянтин Лікарчук прокоментував: “Трибунал відзначив цей арбітраж як винятково складний, адже обвинувачення обох сторін були надзвичайно серйозними. Ми раді, що здобули перемогу у цьому складному юридичному спорі, який охоплював практично всі можливі теми, пов’язані з арбітражем, включаючи виділення частини позовних вимог в окреме провадження, компенсацію витрат відповідача, розкриття інформації третіх осіб, судову експертизу і зобов’язання щодо збереження адвокатської таємниці стосовно доказів, а також низку питань щодо юрисдикції трибуналу. Ця справа є прикладом того, що в кінцевому підсумку справедливість перемагає, якщо за неї рішуче боротися”. 

Команду AVELLUM очолив старший партнер Костянтин Лікарчук за значної підтримки радника Микити Ноти, старших юристів Мар’яни Антонович та Олексія Маслова і юриста Анни Власенко.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ