Програма

Пріоритети Асоціації правників України на 2017-2019 рр.

Розвиток Асоціації у 2017 — 2019 роках пропонуємо розглядати у розрізі трьох категорій, а саме: правник, правнича спільнота та правова держава.

Правник

АПУ ініціює та модерує професійну дискусію щодо особи правника в Україні: яким йому бути і куди розвиватися.

АПУ підтримує студентство і спільно з Лігою студентів правників, провідними освітніми закладами, які готують правників, працює над реформою системи освіти правників в Україні.

АПУ є лідером у формуванні та комунікації професійних цінностей і стандартів роботи правника, незалежно від сфери його діяльності, а також піклується про їх дотримання усією правничою спільнотою.

Правнича спільнота

АПУ об’єднує правників, які практикують в Україні у різних сферах та у різних частинах країни, але мають спільне бачення в питаннях цінностей і прагнуть працювати відповідно до проголошених цінностей.

АПУ — вагомий учасник громадянського суспільства і надійний партнер міжнародних інституцій та організацій, які опікуються питаннями реформ у сфері права в Україні.

АПУ розвиває та зміцнює співпрацю з міжнародними та іноземними правничими організаціями, презентує українську правничу спільноту за межами країни.

АПУ відстежує глобальні тренди і працює над створенням світового центру LegalTech в Україні.

Правова держава

АПУ наполягає на тому, що центром державної політики всіх рівнів є людина, захист прав і свобод, утверджує та стежить за правозахисним порядком денним.

АПУ ініціює та бере участь у професійній дискусії з питань, дотичних до правової сфери, готує та просуває відповідні законодавчі ініціативи, делегує своїх представників у владу і контролює їхню діяльність.

АПУ бере активну участь у реформуванні адвокатури і розбудові адвокатського самоврядування.

АПУ лобіює інтереси правничої професії перед Парламентом та органами публічної влади.

Спільнота АПУ і її учасники — члени АПУ — власним прикладом змінюють домінуючі сьогодні підходи до ведення бізнесу в Україні.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ