Про АПУ

Асоціація правників України (АПУ) – всеукраїнська громадська організація, заснована у 2002 році, що об'єднує більше 6 тисяч правників у сильну та впливову професійну спільноту, яка є потужним голосом правничої громади нашої країни.  

Асоціація правників України ставить перед собою завдання розвитку юридичної професії, удосконалення законодавства, впровадження етичних стандартів, захисту професійних прав членів АПУ та прав людини загалом.

Діяльність:

З моменту заснування Асоціація невпинно розширює масштаби своєї діяльності, а також рівень завдань. При такому стрімкому розвитку наша організація незмінно залишається на принципових постулатах її діяльності: незалежність, відкритість, аполітичність, демократичність, рівноправність членів тощо.

Робота Асоціації правників України побудована на особистій ініціативі та зацікавленості її членів. За весь час роботи ми спромоглися стати найдинамічнішою та найактивнішою організацією правників в Україні, заявили про себе за межами країни та зайняли активну позицію з багатьох питань юридичного життя України.

Наші члени:

Наразі членами АПУ є більше 6 тисяч правників з усіх регіонів нашої країни, серед яких: юристи, нотаріуси, адвокати, судді, державні службовці, народні депутати та визнані вчені у галузі права. Студентське крило Асоціації налічує ще понад тисячу майбутніх юристів з більш ніж півсотні навчальних закладів України.

Пріоритетні напрямки роботи Асоціації: 

 • об'єднання всіх представників правничої професії в одну потужну правничу спільноту;
 • сприяння проведенню реформи юридичної освіти відповідно до кращих стандартів та вимог сьогодення;
 • побудова ефективних відносин з державними органами, лобіювання інтересів професії;
 • активна участь у правничому житті суспільства та новій системі органів адвокатського самоврядування;
 • участь у законотворчому процесі та розробка пропозицій по удосконаленню діючого законодавства;
 • розвиток та активізація діяльності відділень Асоціації правників України в регіонах;
 • розвиток міжнародної співпраці з правничими організаціями світу, проведення виїзних конференцій та зустрічей;
 • захист професійних прав членів АПУ та моніторинг дотримання прав людини.

    Міжнародні зв’язки:

    Асоціація правників України є членом Міжнародної асоціації юристів (ІВА), підтримує тісні контакти з Радою правничих співтовариств та адвокатур Європи (ССВЕ) та Американською асоціацією юристів (АВА).

    Приєднуйтесь!

    Асоціація правників України радо вітає всіх однодумців та запрошує приєднуватись до нашої організації, щоб разом втілювати задуми у життя. Сподіваємося, що наші принципи і завдання відповідають вашим уявленням про майбутнє української правничої професії.


    Вісник

    НАГАДАТИ ПАРОЛЬ