Володимир Кравчук

Член Правління

Кравчук Володимир Миколайович

Суддя Верховного Суду України

«10 ЗАВДАНЬ ДЛЯ СПРАВЕДЛИВОГО СУДУ»

Станом на травень 2017 року секція суддів налічує 46 осіб. Небагато. Але це втричі більше, ніж у травні 2015-го! За цей час судді стали активними учасниками та доповідачами багатьох заходів Асоціації. Судова реформа стала провідною темою обговорень.

Без перебільшення, Асоціація правників України стала головним промоутером судової реформи і буде залишатися таким надалі.

Головні завдання секції суддів:

  1. Запровадження нових та вдосконалення існуючих правових інститутів, які посилюють судову владу, забезпечують її здатність реально та ефективно захистити права людини.
  2. Розвиток лідерства в судовій системі.
  3. Залучення суддів до діалогу в межах незалежної професійної спільноти, розвиток внутрішньої комунікації між суддями.
  4. Залучення широкого кола громадян до обговорення діяльності судової влади.
  5. Правова освіта населення, популяризація Конституції України.
  6. Розробка системи заходів, які здатні ефективно долати корупцію у сфері правосуддя (Антикорупційна стратегія судової влади).
  7. Вироблення позиції судової влади щодо головних ініціатив, пов’язаних з реформуванням правосуддя та процесуального законодавства.
  8. Розвиток конституційного партнерства між органами законодавчої, виконавчої влади та судами для розробки стратегічних ініціатив з вдосконалення правосуддя.
  9. Розвиток взаємодії судів з адвокатурою та прокуратурою з метою досягнення однакового розуміння закону та практики його застосування аналіз та моніторинг дисциплінарної практики щодо суддів та оцінювання.

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ