Юридична фірма VB PARTNERS

Юридична фірма VB PARTNERS

Юридична фірма VB PARTNERS

Рік заснування - 2005

VB PARTNERS - юридичний бутік зі спеціалізацією в White-Collar Crime і Dispute Resolution. Унікальний досвід в цих напрямках дозволяє надавати ефективні інструменти для вирішення конфліктів з державою або недобросовісним контрагентом.

Завдяки нішуванню, наші клієнти отримують високий рівень експертизи, індивідуальний підхід та особисту залученість партнерів до проектів.

Ми враховуємо особливості кожного бізнесу і незмінно дотримуємося високих стандартів якості.

У практиці White-Collar Crime, адвокати VB PARTNERS здійснюють захист бізнес-структур і приватних клієнтів в кримінальних процесах, як у випадковому залученні до розслідування і загрози притягнення до кримінальної відповідальності, так і в справах, де клієнт безпосередньо звинувачується в скоєнні злочину.

Наша ключова експертиза охоплює розслідування шахрайства, відмивання грошових коштів, привласнення і розкрадання активів, ухилення від сплати податків та фіктивного банкрутства, зловживання / перевищення повноважень, недбалості та незаконного збагачення.

Ми займаємо активну позицію щодо захисту постраждалих / бізнесу від протиправних дій. Обізнані в сфері compliance і проводимо власні корпоративні розслідування, в тому числі з метою притягнення до відповідальності нечесних партнерів, контрагентів і менеджменту компаній.

Ми володіємо значним досвідом захисту в антикорупційних справах і представництва інтересів клієнтів в Національному антикорупційному бюро України (НАБУ).

Наші адвокати визнані національні експерти з питань транскордонних розслідувань, екстрадиції та Інтерполу.

Основні напрямки VB PARTNERS в практиці Dispute Resolution - це комерційні спори, стягнення боргів, банківська справа, суперечки акціонерів.

Наша експертиза визнана усіма національними та міжнародними професійними дослідженнями (Best Lawyers, The Legal 500, Chambers Europe, Who is Who Legal та інші).