Юридична фірма VB PARTNERS

Юридична фірма VB PARTNERS

Рік заснування - 2005

VB PARTNERS - юридичний бутік зі спеціалізацією в White-Collar Crime і Dispute Resolution. Унікальний досвід в цих напрямках дозволяє надавати ефективні інструменти для вирішення конфліктів з державою або недобросовісним контрагентом.

Завдяки нішуванню, наші клієнти отримують високий рівень експертизи, індивідуальний підхід та особисту залученість партнерів до проектів.

Ми враховуємо особливості кожного бізнесу і незмінно дотримуємося високих стандартів якості.

У практиці White-Collar Crime, адвокати VB PARTNERS здійснюють захист бізнес-структур і приватних клієнтів в кримінальних процесах, як у випадковому залученні до розслідування і загрози притягнення до кримінальної відповідальності, так і в справах, де клієнт безпосередньо звинувачується в скоєнні злочину.

Наша ключова експертиза охоплює розслідування шахрайства, відмивання грошових коштів, привласнення і розкрадання активів, ухилення від сплати податків та фіктивного банкрутства, зловживання / перевищення повноважень, недбалості та незаконного збагачення.

Ми займаємо активну позицію щодо захисту постраждалих / бізнесу від протиправних дій. Обізнані в сфері compliance і проводимо власні корпоративні розслідування, в тому числі з метою притягнення до відповідальності нечесних партнерів, контрагентів і менеджменту компаній.

Ми володіємо значним досвідом захисту в антикорупційних справах і представництва інтересів клієнтів в Національному антикорупційному бюро України (НАБУ).

Наші адвокати визнані національні експерти з питань транскордонних розслідувань, екстрадиції та Інтерполу.

Основні напрямки VB PARTNERS в практиці Dispute Resolution - це комерційні спори, стягнення боргів, банківська справа, суперечки акціонерів.

Наша експертиза визнана усіма національними та міжнародними професійними дослідженнями (Best Lawyers, The Legal 500, Chambers Europe, Who is Who Legal та інші).

НАГАДАТИ ПАРОЛЬ